2737
2734
عنوان

امسال عید و خراب کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1165 بازدید | 97 پست
آدم بد مست بيخود ميكنه مشروب بخوره من كه نديدم اينجوري تابحال

دقیقا 🙄🙄 نمیدونم وقتی جنبشو نداره اصلا چرا میخوره 

ولی الکلم اعتیاد اوره بعضیا نمیتونن ول کنن

خدایا شکرت با تمام وجود شکرت 💛💜❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتم نیاد ولی فردا عیده پس مجبورم هیچجا نرم 

خودت تنها برو یا نرو.اگه میخوای زندگی کنی به خونواده شوهرت کار نداشته باش خودت زندگیتو بساز اونابیشتر دفاع میکنن رو اعصابت میرن.هیچ جا باهاش نرو

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
2731
حقیقت معمولا تلخه ...این زنه مث شیر الان باید اون مردو دندون بکشه ک ترک کنه الهیی بمیرم برات و اخی و ...

نه! منطورم این نبود نه اخی الکی گفته بشه . از کامنتهای خودم کاملا مشخصه .

معتقدم واژه ها قدرت دارن و باید تو انتخابشان دقت کرد. 😊

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
اره اینو گفتم فردارو چیکارکنم دلم نمیخواد جای برم

با بچه ات دوتایی برید خونه پدرت. نذار اون بیاد شما هم نرو. تا بچه ات کوچیکه تکلیف این جریان رو مشخص کن که ادامه دار نشه. اگر بری خونه باباش پیش خودش میگه خوب این که میاد منم نرم خونه پدرزن مهم نیست پس همین غلط اضافه رو ادامه میدم

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
عزیزم حرف کلا چیز دیگه است !!! فکر کنم کامنتها رو بدون جبهه گیری بخونید مشخصه. بحث زخم زبون نیست . ...

من با حرف شما موافقم

ولی خیلیاااا مشکلی ندارن با خوردنش. خب میگن مهمونی ای جایی اشکال نداره.مشکل ایشون با این مدل خوردنشه، و افراطش

ربطی به اعتقادات و تفکر و اینا نداره

2738
دقت بفرمایید میگه شش سال بوده ترک کرده بوده و ایشون با اعتماد به ترک کردنش باهاش ازدواج کرده

حالا خانوادش چ تقصيري دارن؟اونا هم پيش خودشون گفتن شش ساله كه ترك كرده الآنم كه دخترخانوم خودش همه چيزو ميدونه

اللهم صَل علي محمد وآل محمد
عزیزم حرف کلا چیز دیگه است !!! فکر کنم کامنتها رو بدون جبهه گیری بخونید مشخصه. بحث زخم زبون نیست . ...

خدا خیرت بده!طرف میگه شوهرم مشروب میخوره میخوام برم عید خانواده اش رو خراب کنم ما هم میگیم به خانواده اش مربوط نیست مگه اینکه میدونستن مشروب میخوره و از شما پنهان کرده باشن ولی خب شما خودت میگی اطلاع داشتی!حالا نمیدونم این کجاش زخم زبونه  

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

ما یه فامیل داریم شوهرش مست میکنه عین خیالش نیست کجا میره زنش کی میاد چجوری میره شوهرش یکم بددله 

وقتایی که میخواد جایی بره شوهرش که میاد خونه بشاط مشروبو میاره وسط 😑😑 بعد با خیال زاحت میره بیرون 

همچین زنایی هم وجود دارن 😑

خدایا شکرت با تمام وجود شکرت 💛💜❤
حالا خانوادش چ تقصيري دارن؟اونا هم پيش خودشون گفتن شش ساله كه ترك كرده الآنم كه دخترخانوم خودش همه چ ...

تقصیر اصلیشون اینه که حمایت میکنن. دوستمون نوشته که جلوی پسرشون رو نمیگیرن. بعدش هم به من ثابت شده وقتی مرد حانواده زن رو ازار میده گاهی لازمه خانواده اش بیاد وسط تا بفهمه چه غلطی کرده

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
من با حرف شما موافقم ولی خیلیاااا مشکلی ندارن با خوردنش. خب میگن مهمونی ای جایی اشکال نداره.مشکل ای ...

عزیزم منم بحث اعتقادی پیش نکشیدم اصلا . هرکسی به خودش مربوطه .

من دقیقا تو کامنتم این واژه رو نوشتم:  پیش بینی 

یعنی کسی که مشروب میخوره ( تفننی، تو مهمونی یا ...) باید پیش بینی کرد که ممکنه یه بار هم مقداری از دستش در بره و زیاده روی کنه . همین 😚

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
اون دشمن مان اگه بگم مادرشوهرم میگه پسرم همینه خیلیم خوبه و زرای اصافه

بگو پس کل تعطیلات پسر خوبتون مال شما!

به شوهرت بگو رفتارای تو حرفایی که میزنی همش باعث خجالت منه. من خجالت میکشم تو رو با خودم جایی ببرم! تعطیلات برو با خانوادت باش. منم با خانواده خودم. حداقل استرس اینو نداشته باشم که شوهرم جلو فامیل حرفی بزنه که بعدا تو روم بگن حیف تو که زن همچین آدمی شدی! و باعث شرمندگی من و بچه م بشی. تو همیشه باعث شرمندگی هستی.

اینا به ذهن من رسید، ولی خودت میدونی که برات فایده داره یا نه؟ 

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
عزیزم منم بحث اعتقادی پیش نکشیدم اصلا . هرکسی به خودش مربوطه . من دقیقا تو کامنتم این واژه رو نوشتم ...

دقیقاا...

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍
2706