2737
2734
عنوان

بچه ها من اواسط ماه۴بارداریم ولی دکترم هیچ ویتامینی نداده نگرانم

| مشاهده متن کامل بحث + 119 بازدید | 25 پست
نه آهن + اسیدفولیک از ۴ ماه میخورم. ولی من وزنمم رفته بالا یادمه دکتر خواهرم بهش گفت تو که وزنت رفته ...

من ک ۵۰کیلوام فقط نهایت ۱کیلو چیز خاصی هم ک نمیخورم بخدا خیلی استرسی شدم حالا موندم تا ۲۰فروردین چکار کنم

خدایا مرسی ک دخترمو به من هدیه دادی خودت نگهدارش باش 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️
من بچه اولمه نگرانم کمی

بجز آزمایشات اولیه اگه دادی و همه چی خوب بوده دیگه نمیگیرن تا ۶ ماه همون قند و تیرویید و ادرار ولی من خودم دوباری ادرار دادم بین ۴ تا ۶ ماه چون مشکوک بودم تیروییدم دارم هر ماه میدم دیگه

من نشستم بروی می بخری برگردی/ترسم اینست مسلمان شده باشی جایی...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یعنی شما میگی همراه همون غربال ازم گرفته؟

دختر وقتی سونو دادی یه ازمایش خونم ازت میگیره اونو انجام دادی یا نه🤔🤔

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕
بجز آزمایشات اولیه اگه دادی و همه چی خوب بوده دیگه نمیگیرن تا ۶ ماه همون قند و تیرویید و ادرار ولی م ...

سونو هم که غربالگری اول با ازمایش خون میگیرن معمولا  بین ۱۱ تا ۱۳ هفته و بعدم آنومالی که ۱۷ هفته تا ۲۰ میگن معمولا

2728
بجز آزمایشات اولیه اگه دادی و همه چی خوب بوده دیگه نمیگیرن تا ۶ ماه همون قند و تیرویید و ادرار ولی م ...

من هیچ ازمایشی ندادم فقط ی بار پارسال جای ی دکتر دیگه چکاپ شدم و تیروئیدم کم کار بود ک برام دیگه ازمایشو تکرار نکرد تو سال جدید و. فقط بهم ی لووکسین دادا

دختر وقتی سونو دادی یه ازمایش خونم ازت میگیره اونو انجام دادی یا نه🤔🤔

اره خب فداتشم اون ک غربالگریه

خوب دیگه چکابو اول از همه که فهنیدی بارداری دکتره برات ننوشت چکاب کامل

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕
من هیچ ازمایشی ندادم فقط ی بار پارسال جای ی دکتر دیگه چکاپ شدم و تیروئیدم کم کار بود ک برام دیگه ازم ...

عزیزم اگه تیروییدت کم کاره و داری قرص مصرف میکنی هر ماه باید توسط متخصص غدد چک بشی و اینکه نباید یدوفولیک بخوری چون خودت داری قرص کمکاری مصرف میکنی بنظرم برو یه دکتر متخصص غدد حتما برای اطمینان قبلش یه ازمایش خون بده. من ۶ هفته فهمیدم کمکاری دارم و هر ماه دارم ازمایش میدم و قرصام تغییر میکنه چون هورمونا تغییر میکنه. حتما پیگیری کن

2738
عزیزم اگه تیروییدت کم کاره و داری قرص مصرف میکنی هر ماه باید توسط متخصص غدد چک بشی و اینکه نباید یدو ...

خب گفت شدید نیس همینو بخوری کافیه العان اگه عکس از تیروییدمو بفرستم شما متوجه میشی

سلام گلم بیا خاطره ی زایمانمو بخون نشد تگت کنم 

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌