2703
2553
عنوان

بچه ها من اواسط ماه۴بارداریم ولی دکترم هیچ ویتامینی نداده نگرانم

| مشاهده متن کامل بحث + 119 بازدید | 25 پست
نه آهن + اسیدفولیک از ۴ ماه میخورم. ولی من وزنمم رفته بالا یادمه دکتر خواهرم بهش گفت تو که وزنت رفته ...

من ک ۵۰کیلوام فقط نهایت ۱کیلو چیز خاصی هم ک نمیخورم بخدا خیلی استرسی شدم حالا موندم تا ۲۰فروردین چکار کنم

خدایا مرسی ک دخترمو به من هدیه دادی خودت نگهدارش باش 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️
من بچه اولمه نگرانم کمی

بجز آزمایشات اولیه اگه دادی و همه چی خوب بوده دیگه نمیگیرن تا ۶ ماه همون قند و تیرویید و ادرار ولی من خودم دوباری ادرار دادم بین ۴ تا ۶ ماه چون مشکوک بودم تیروییدم دارم هر ماه میدم دیگه

من نشستم بروی می بخری برگردی/ترسم اینست مسلمان شده باشی جایی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی شما میگی همراه همون غربال ازم گرفته؟

دختر وقتی سونو دادی یه ازمایش خونم ازت میگیره اونو انجام دادی یا نه🤔🤔

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕
بجز آزمایشات اولیه اگه دادی و همه چی خوب بوده دیگه نمیگیرن تا ۶ ماه همون قند و تیرویید و ادرار ولی م ...

سونو هم که غربالگری اول با ازمایش خون میگیرن معمولا  بین ۱۱ تا ۱۳ هفته و بعدم آنومالی که ۱۷ هفته تا ۲۰ میگن معمولا

2456
بجز آزمایشات اولیه اگه دادی و همه چی خوب بوده دیگه نمیگیرن تا ۶ ماه همون قند و تیرویید و ادرار ولی م ...

من هیچ ازمایشی ندادم فقط ی بار پارسال جای ی دکتر دیگه چکاپ شدم و تیروئیدم کم کار بود ک برام دیگه ازمایشو تکرار نکرد تو سال جدید و. فقط بهم ی لووکسین دادا

دختر وقتی سونو دادی یه ازمایش خونم ازت میگیره اونو انجام دادی یا نه🤔🤔

اره خب فداتشم اون ک غربالگریه

خوب دیگه چکابو اول از همه که فهنیدی بارداری دکتره برات ننوشت چکاب کامل

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕
من هیچ ازمایشی ندادم فقط ی بار پارسال جای ی دکتر دیگه چکاپ شدم و تیروئیدم کم کار بود ک برام دیگه ازم ...

عزیزم اگه تیروییدت کم کاره و داری قرص مصرف میکنی هر ماه باید توسط متخصص غدد چک بشی و اینکه نباید یدوفولیک بخوری چون خودت داری قرص کمکاری مصرف میکنی بنظرم برو یه دکتر متخصص غدد حتما برای اطمینان قبلش یه ازمایش خون بده. من ۶ هفته فهمیدم کمکاری دارم و هر ماه دارم ازمایش میدم و قرصام تغییر میکنه چون هورمونا تغییر میکنه. حتما پیگیری کن

2714
عزیزم اگه تیروییدت کم کاره و داری قرص مصرف میکنی هر ماه باید توسط متخصص غدد چک بشی و اینکه نباید یدو ...

خب گفت شدید نیس همینو بخوری کافیه العان اگه عکس از تیروییدمو بفرستم شما متوجه میشی

سلام گلم بیا خاطره ی زایمانمو بخون نشد تگت کنم 

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌