2733
2739
عنوان

طوطی ملنگو‌ کی داره +عکس

748 بازدید | 14 پست

سلام دوستان.  همسرم دیروز‌ این طوطی رو آورد احساس میکنم رام نیست. بهش تخمه میدم با حالت نوک زدن‌  برخورد میکنه‌ 

موزیک میزارم بیقرار میشه‌ انگار . یه جوریه‌ .

خوراکش هم از دیروز بهش سیب و خیار و تخمه و بادوم‌ هندی. دادم 

چیز دیگه ای باید بدم بهش .

بعد چه جوری  رامش کنیم . ممنون

تیکر هدفمیییی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم هر حيوني جا ب جا شه اذيت ميكنع تا ب محيط عادت كته

ي چن روز بزار باهاتون اشنا شه زياد سمتش نريد ميترسه

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
2728

وقتی یه نفر خودتو بندازه تو یه قفس بعد رام کردنو بهت یاد میده . واقعا ظلم تا چه حد

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕
وقتی یه نفر خودتو بندازه تو یه قفس بعد رام کردنو بهت یاد میده . واقعا طلم تا چه حد

واااااا‌ . در قفسش‌ بازه‌ . همسرم میارتش‌ بیرون‌ خودش دوست داره دوباره میره تو اون در قفس رو هم نمیبندیم

تیکر هدفمیییی   
2740
عزيزم هر حيوني جا ب جا شه اذيت ميكنع تا ب محيط عادت كته ي چن روز بزار باهاتون اشنا شه زياد سمتش نري ...

ممنون عزیزم‌.

شب ها روش رو یه پارچه بندازیم تاریک شه اونم بخوابه عیبی داره‌ یا این کار رو نکنیم

تیکر هدفمیییی   
😂😂😂همسرم گفت اینم سخنگو‌  حدودا ۳ تومن گرفته

وااااى توروخدا حرف خوب يادش بده

مال ما دست رفيقا شوهرم بود يه فحشايى ميداد ك وقتى مهمون ميومد من ميكردمش تو اتاق خواب در رو هم ميبستم ك ابرومو نبره

اون روز من داشتم فيلم ميديدم يهو ب من گفت كو*ن ميدى  

منم كم نذاشتم انچنان با دستم زدم زيرش پرتش كردم كرك و پرش ريخت  

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
وااااى توروخدا حرف خوب يادش بده مال ما دست رفيقا شوهرم بود يه فحشايى ميداد ك وقتى مهمون ميومد من مي ...

عزیزمممم دلم ضعف رفت

دلم را کسانی شکستن که هرگز دلم به شکستن دلشان راضی نمیشد،😭😭😭😭چرا کشتیش؟؟؟ آقای قاضی من نکشتمش خودش از حسودی مرد😀😀😀😀😀
عزیزمممم دلم ضعف رفت

فحش ميداد دلت ضعف رفت  

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
2706