2737
2734
عنوان

از بس همه فهمیدن دیگه روم نمیشه😰😰

| مشاهده متن کامل بحث + 1567 بازدید | 65 پست
از معایب ازدواج فانیلیه ولی اشکال نداره دیگه از این به بعد هم گمتر دعواکن هم نذار کسی متوجه بشه.چون ...

یا خدا حالا چیکار کنم

بخدا ک من یک کلمه از دعواهامونو ب فامیل نگفتم همشو اونا گفتن حالا من خجالت زده ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره هرکی باشه مسخره میکنه دیگ من نمیدونم چقدر باید صبر کنم تا یادشون بره

دعواهاتون ندارید مادرشوهر بفهمه .. والا جاری من در حدمرگ کتک میخوره ی هفته بعد عشقم جونم و عکس و استوری ..‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دادگاه میرن برمی‌گردن هفته بعد لباسشون ست میکنن واسه مهمونی 😁 

واقعا هم همینه مسخره میکنن من خودم با شوهرم فقط یک بار دعوامون و خونوادم فهمیدن اونم شوهر احمق من خودش رفت گفت بهشون بعدشم من انقدر کفتم فلانی و فلانی بهم تیکه انداختن و از دعوای ما گفتن که خود شوهرم مثل سگگگگ پشیمون شد رفته به خونوادم گفته البته من از قصد پیاز داغش و زیاد کردم تا خجالت بکشه تا بازم دعوا کردیم نره خودشو سوژه کنه مثلا دختر عمه من همه ما میدونیم چقدر شوهرش هیز و هرزه و زن باز حتی بمن پیشنهاد داد استوری عاشقانه گذاشت انقدر همه براش ایموجی خنده فرستادن پشیمون شد حتی خود منم خنده ام گرفته بود از استوریش اسی ولی دیگه نزار دعواتون و کسی بفهمه اگه شوهرت میره به همه میگه عین من الکی داستان سرهم کن بگو فلانی ها داشتن ما رو مسخره میکردن تا اونم خجالت بکشه نره بزاره کف دست ننه اش

درخواست دوستی رد میکنم 
2731

چرا باید نامزدت بحث هاتو به بقیه بگه ؟ 

باهاش حتما این مشکلو حل کن

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
2740

ما از فامیل فرار میکنیم 

شما ازدواج فامیلی میکنین

ما مثه هم نیستیم🗿🎤

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢

پیش مادبشوهرتون بروز ندید دعواهارو 

بنظرم بذار،اینجوری بدتر میگن 

بذار بدونن خوبین باهم

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
تازه بعد ی سال سر نامزدم ب سنگ خورده ک دیگ مث قبل نباشه

خداروشکر که داره خوب میشه .عشق و علاقه اتون بهم دیگه حضوری و پیام مستقیم بهم نشون بدین اکثر اینایی که استوری میذارن دلشون خونه و تظاهر هستن . 

اطرافیان شما هم دعوای شما رو میفهمن؟

نه من خداروشکر زود توو نطفه این موضوعو خفه کردم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706