2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جان دلم.مبارکت باشه خوشگلم

مرسي عزيزدلم

الان ١٠ سال ميگذره و من همچنان عاشق اين گردنبندم

حتي شب عروسيم حاضر نشدم درش بيارم

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2731
اره والا اگ ۵۰ تومن پول بم بدن  بیشتر خوشحال میشم تا اینکه ی کادوی ۲۰۰ تومنی بدن نمیدونم چر ...

من طلا بيشتر از پول خوشحالم ميكنه😁

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
مرسي عزيزدلم الان ١٠ سال ميگذره و من همچنان عاشق اين گردنبندم حتي شب عروسيم حاضر نشدم درش بيارم

ای جان.با این که تا به حال همسره عوضیم یه هله پوک هم بهم کادو نداده اما مزشو میتونم حس کنم.مبارکت باشه

کینه ای نیستم ولی الزایمرم ندارم.
2738
ای جان.با این که تا به حال همسره عوضیم یه هله پوک هم بهم کادو نداده اما مزشو میتونم حس کنم.مبارکت با ...

عزيزمممم

چرا عوضي حالا؟؟؟😢

شايد از علائق شما خبر نداره 

غير مستقيم بهشون بگو 

بٓعضي از آقايون واقعا نميدونن بايد چطور رفتار كنن بايد ما خانوما يادشون بديم

عزيزمممم چرا عوضي حالا؟؟؟😢 شايد از علائق شما خبر نداره  غير مستقيم بهشون بگو  بٓعضي ا ...

عزیزم اصلا سر کار نمیره که بخواد پول کادو داشته باشه

کینه ای نیستم ولی الزایمرم ندارم.
2706