2726

هر سال 

پول😂

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

يه گردنبند طلا از شوهرم تو دوران نامزدي

چون سوپرايز بود خيلي بهم مزه داد

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
خداییش پول مزه میده. حتی یه هزاری

اره والا

اگ ۵۰ تومن پول بم بدن

بیشتر خوشحال میشم

تا اینکه ی کادوی ۲۰۰ تومنی بدن

نمیدونم چرا😂😂😂

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
اره والا اگ ۵۰ تومن پول بم بدن  بیشتر خوشحال میشم تا اینکه ی کادوی ۲۰۰ تومنی بدن نمیدونم چر ...

چرا واقعا.منم اینطوری شدم.فقط اگه عطر باشه بیشتر خوشحالم میکنه تا پول.بقیه چیزا نه

کینه ای نیستم ولی الزایمرم ندارم.

بهترین عیدیییییییییی  راستش  هیچیییییی

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2706