2733
2739
الانم تو سن بیستو هشت سالگی خدا میخواد جدایی بهم کادو بده

اي واي من الان اين پست شمارو ديدم عزيزم

آخه چرا؟؟

خيلي ناراحت شدم برات

انشاءالله به حق صاحب امروز خدا برات بهترينا رو رقم بزنه و بهترين اتفاقات تو سال جديد برات بيفته

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اي واي من الان اين پست شمارو ديدم عزيزم آخه چرا؟؟ خيلي ناراحت شدم برات انشاءالله به حق صاحب امروز ...

مرسی عشقم.همچنین برای شما

کینه ای نیستم ولی الزایمرم ندارم.
2728

امسال از خدا بزرگترین ارزوم که مستقلیم بود و براورده کرد و‌دیروزخونه خریدیم بعد فروردین میاریم وسایل و

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀
امسال از خدا بزرگترین ارزوم که مستقلیم بود و براورده کرد و‌دیروزخونه خریدیم بعد فروردین میاریم وسایل ...

مبارکت باشه خانومی

مبارکت باشه خانومی

فدات

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀
2740

من یه مدت بالای تختم یه ردیف از این کاجا ک از درختا میوفته گذاشته بودم.....( نمیدونم اسم دقیقشو ) دو سال پیش تو عید دختر خاله ی چهار ساله مو بردم پارک   دوتا از اونا  پیدا کرد بدو بدو اومد سمتم گفت بیا اینا عیدیته.. از اینا دوست داری برات عیدی اوردم....😍😍😍😍

هنوزم نگه شون داشتم... 

با خودم از خونه ب خوابگاه و این اتاق ب اون اون اتاق میبرمشون....😁😁😁

من یه مدت بالای تختم یه ردیف از این کاجا ک از درختا میوفته گذاشته بودم.....( نمیدونم اسم دقیقشو ) دو ...

با منی؟منظورتو نفهمیدم