2733
2734
عنوان

خانمای متاهل و وارد به غذاهای مقوی بیاید یه چند دقیقه

| مشاهده متن کامل بحث + 649 بازدید | 65 پست

کیک شیره انگور واسه میان وعده

دنده کباب هم حسابی چرب و چیلیه اگر خودش گفته چرب ولی کلا غذای چرب دلیل بر مقوی بودن نیست.

یه شربت نولتی ویتامین مینرال هم از داروخانه بگیر مارک سناستول.......برابر با سوخت موشک جواب میده! منه بی حال رو از رو تخت جدا میکنه:)

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
هدف منم همین بود ک واسه ی ثانیه هم لبخند ب لبت بیاد 😄✌🌺❤

پس نشون میده مهربونی عزیزم انشاالله شما هم لبتون خندون باشه 😍😍

خوشبختی یعنی صدای خنده های ما و آرامشی که بینمونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😅😅😂😂  شایدم به مامانشون کمک میکنن علاقه دارن مث من نیستن تو مجردیم فقط حاضر اماده میحوردم و ...

من تا وقتی زیر دست مامانم بودم ته هنرم دو نوع دسر بود!!! اصلا از اشپزخونه فراری بودم:) چای دم کردنو نگم که یه دفعه چه گندی زدم  

الان جدا زندگی میکنم که راه افتادم، مجبورم بپزم وگرنه گرسنه میمونم:))))) الان بیا و ببین تو یه وجب اشپزخونه 15 نفر مهمون رو راه اندازی میکنم  

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2731
کیک شیره انگور واسه میان وعده دنده کباب هم حسابی چرب و چیلیه اگر خودش گفته چرب ولی کلا غذای چرب دلی ...

منظور شوهرم چرب یعنی گوشت کبابی یا ابگوشت پر دنبه یا ماهی کبابی از این جور غذاها بهش میگه چرب باشه مقوی دلم جا بیات با دیدن این غذاها اگه برام بپزی من یکماه نتونستم گوشت و ماهی یا میگو بخرم دوماه که اصلا زیاد هم درست نمیکنم و خرید نرفتم برای این چیزا ازم ناراحته اخه چه کنم یهویی گفت نخر یهویی هم گفت درست کن و من اصلا حتی برم خرید نمیدونم چی بخرم که مقوی هم باشه براش

اگر سالاد درست کردی براش روش یه قاشق کنجد بریز یا مغز تخمه افتابگردان و کدو حتما سعی کن جوانه گندم هم بریزی.

صبحانه میتونی حلیم درست کنی با گوشت بوقلمون

ویتامین دی3 بدنش هم ازمایش بدین اگر بی حاله احتمال داره کم باشه.

من تا وقتی زیر دست مامانم بودم ته هنرم دو نوع دسر بود!!! اصلا از اشپزخونه فراری بودم:) چای دم کردنو ...

دمت گرم بابا

اگر سالاد درست کردی براش روش یه قاشق کنجد بریز یا مغز تخمه افتابگردان و کدو حتما سعی کن جوانه گندم ه ...

خیلی ممنونم که انقد وقت گذاشتی چننا پشت سر هم واسم نوشتی خدا کار خیرتو جای خوبی تو زندگیت بهت برگردونه 

2738

صبحانه تخم مرغ خرما با کنجد کره بادام زمینی ارده

گوشت راسته کبابی ... ماهیچه ....جگر .... آبگوشت .... انواع خورشت مثل قورمه سبزی و قیمه و فسنجون و چلوگوشت و .... با روغن کرمانشاهی ..... کباب تابه ای با گوشت چرخکرده ..... پلوماهی با روغن کنجد و زعفرون

میکس شیر موز با گردو و بستنی

بادام و قیسی

اگر سالاد درست کردی براش روش یه قاشق کنجد بریز یا مغز تخمه افتابگردان و کدو حتما سعی کن جوانه گندم ه ...

اتفاقا عاشق سالاده و عاشق تخم کدو و افتابگردان هست و تازه فهمیدم میشه رو سالاد بزارم خیلی ایده خوبی گرفتم از شما میشه هم بلال رو ابپز کنیم و دون دون کنیم بریزیم رو سالاد روغن زیتون و ابلیمو طبیعی عااالی میکنه یکمی هم زیتون تو سفره با سبزیجات 

منظور شوهرم چرب یعنی گوشت کبابی یا ابگوشت پر دنبه یا ماهی کبابی از این جور غذاها بهش میگه چرب باشه م ...

کلا چیزایی که طبع گرم داره انرژی میده بابت همین شیره انگور و خرما رو گفتم. 

یه بسته خرما پیارم و یا خرما دشتستانی براش بخر بده ببره سر کار. گهی با شیر یا چای میان وعده بخوره. حال میاد.

مویز افتاب خشک و یا توت خشک هم کمی بخر برای کنار چای یا قهوه.

یک مقدار عناب نرم و تازه بخر گاهی یه مشت بخوره.

میوه هایی مثل نارگیل هم انرژی بخشه و چرب.

ماهی اگر خواستی سرخ کنی زعفران بزن بهش خیلی خوش عطر میشه. ترجیحا سالمون بخر طعمش بهترینه.

اگر سالاد درست کردی حتما یه اووکادو داخلش خرد کن. دست بزن کنی نرم باش اونا خوبه، پوستشم مشکی ترجیحا.

عصر اومد خونه یه لیوان شیر و پودر نارگیل و 4 تا خرما و یه قاشق عسل کمی کنجد و معز بادوم هندی و مغز پسته رو بریز تو مخلوط کن بده بهش.

گاهی میان وعده بستنی سنتی بخر.

صبحانه تخم مرغ خرما با کنجد کره بادام زمینی ارده گوشت راسته کبابی ... ماهیچه ....جگر .... آبگوشت .. ...

مرسی عزیزم حتما انجام میدم اتفاقا عاشق این غذاهاست و غذاهایی که دوستان هم گفتن 

خیلی ممنونم که انقد وقت گذاشتی چننا پشت سر هم واسم نوشتی خدا کار خیرتو جای خوبی تو زندگیت بهت برگردو ...

خواهش میکنم عزیزمممممم

خورشت بادمجون با ماهیچه هم طعمش عالیه!

ته چین گوشت

جوجه کباب

خوراک زبان گوسفند

شیر سویا هم بخر عالیه

میتونی میان وعده براش میوه خشک هم بذاری

کلا چیزایی که طبع گرم داره انرژی میده بابت همین شیره انگور و خرما رو گفتم.  یه بسته خرما پیارم ...

خدا از خانومی شمارو کم نکنه الهی چقد مهربونین عزیزم 

ماهی سالمون از کجا تهیه کنم هرجا رفتم نداشتن متاسفانه خود بنده شخصا علاقه به ماهی دارم زیاااد و اینکه تعریف ماهی سالمون رو هم شنیدم ما جنوبی هستیم و گیر نمیات با اینکه جنوب به خرما و رطب و ماهی معروفه تا جایی که میدونم  

2706