2733
2739

سلام عزیزان

همسر بنده در طول روز 5 ساعت فقط میخوابه و در روز و شب کار میکنه و خییییلی بدنش کسل و ضعیف شده میگه برام خوراکی مقوی تهیه کن غذاهای چرب درست کن مقوی باشه و خوشمزه

یه چن نمونه از غذاهای لذیذی که بلدین نام ببرین و چی درست کنم خوراکی باشه ببره با خودش سر کار نوش جان کنه هم بگین بی زحمت

خوشبختی یعنی صدای خنده های ما و آرامشی که بینمونه

شیره گوشت تو شیشه! دستور تهیش رو تو نت گوگل کن!!!!

قلوه و دل گوسفند به صورت کبابی.

تره فرنگی هم شدیدا سیستم ایمنی بدن رو کقویت میکنه، پیشنهاد میشه.

در ضمن متاهل نیستم!!!!!

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

صبحانه

شیره خرما و ارده

شیره انگور با کره

نون و پنیر گردو

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2738
شیره گوشت تو شیشه! دستور تهیش رو تو نت گوگل کن!!!! قلوه و دل گوسفند به صورت کبابی. تره فرنگی ...

ناراحت نشی اخه من مجرد بودم هیچی نمیدونستم همچین چیزی گفتم خیلی از مجردا مث شما منو تو جیب خودشون میزارن 😯😯😅😅😅

ناراحت نشی اخه من مجرد بودم هیچی نمیدونستم همچین چیزی گفتم خیلی از مجردا مث شما منو تو جیب خودشون می ...

مجردای شکمو البته  

مجردای شکمو البته    

😅😅😂😂  شایدم به مامانشون کمک میکنن علاقه دارن مث من نیستن تو مجردیم فقط حاضر اماده میحوردم و نظر میدادم 

2706