2733
2734
عنوان

بیاین راجع به زندگی تون حدس بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 17254 بازدید | 1714 پست

منم بگو

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

استارتر منم میخوام اگه فرصت داری بگو

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
2728
سلام عزیزم من میخونم منم یک مشکلی دارم تروخدا دعا کن تو سال جدید گره ازمشکلات همه باز کنه از مشکلات ...

چشم عزیزم مرررررسی 

منم برات ۷ تا صلوات میفرسم ک حاجاتت براورده شه انشالله و گرفتاریات حل شه

2740
من من من 

خدا دوست داره

نماز تو بخون

یا درست تر بخون

ی نفر خیلی دوست داره

بهش بی توجهی نکن‌گناه داره

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤
واسه منم بگو لطفا

درگیر رویای کی هستی؟

درگیر رویاته. 😁

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤
چراجواب منوندادی عزیزم

جانم؟

عزیزم حست نسبت به این دو نفر چیه بهنام  پدرام

اینو نمیدونم

ولی آینده ت روشن

توکلت به خدا باشه

منم بگو

ناراحتی؟

از ی نفر

ولی هیچ وقت کسی رو نفرین نکن

دامن خودتو میگیره خدایی ناکرده.😘

2706