2737
2739

هرکی هررر روشی واسه طعم دار کردن ماهی و روش طبخ بلده بیاد اینجا😊😍😘

السلام علیک یا غریب الغربا یا علی بن موسی الرضا . صلی الله علیک یا ابا عبدالله الحسین ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من فقط خوردنشو بلدم😋

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               
من از بوی ماهی و تمیز کردنش بدم میاد  جاش تن ماهی استفاده میکنم😂

نخور خاهر جاااان ضرر دارررره

ولی حالا که میخوری، گوجه ام باهاش بخور😋😂😂

السلام علیک یا غریب الغربا یا علی بن موسی الرضا . صلی الله علیک یا ابا عبدالله الحسین ....
2738
ماهی ام با برنج سفید اصلااا خوشمزه نمیشههه

باقالي هم ندارم 

همه چيم ته كشيده

خداياا مواظب ني ني توي دلم باش يكي يه دونه مامان معجزه خدا  ان شاءالله كه خدا براي كسايي كه منتظرن انتظارشون سبز بشه

ماهی رو با پیاز رنده شده و یه کم سرکه یا اب نارنج و فلفل نمک مزه دار میکنم چندساعت بعد یه کم ارد سفید رو با زردچوبه و کاری و زنجفیل یه کم و زیره یه کوچولو مخلوط میکنم،ماهی هارو اول زعفرون میزنم بعد تو ارد میزنم و سرخ میکنم

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...
ماهی رو با پیاز رنده شده و یه کم سرکه یا اب نارنج و فلفل نمک مزه دار میکنم چندساعت بعد یه کم ارد سفی ...

به به ....

بوی زیره غالب نمیشه ؟

2706