2752
2739

هرکی هررر روشی واسه طعم دار کردن ماهی و روش طبخ بلده بیاد اینجا😊😍😘

السلام علیک یا غریب الغربا یا علی بن موسی الرضا . صلی الله علیک یا ابا عبدالله الحسین ....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من فقط خوردنشو بلدم😋

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               
من از بوی ماهی و تمیز کردنش بدم میاد  جاش تن ماهی استفاده میکنم😂

نخور خاهر جاااان ضرر دارررره

ولی حالا که میخوری، گوجه ام باهاش بخور😋😂😂

السلام علیک یا غریب الغربا یا علی بن موسی الرضا . صلی الله علیک یا ابا عبدالله الحسین ....
ماهی ام با برنج سفید اصلااا خوشمزه نمیشههه

باقالي هم ندارم 

همه چيم ته كشيده

خداياا مواظب ني ني توي دلم باش يكي يه دونه مامان معجزه خدا  ان شاءالله كه خدا براي كسايي كه منتظرن انتظارشون سبز بشه

ماهی رو با پیاز رنده شده و یه کم سرکه یا اب نارنج و فلفل نمک مزه دار میکنم چندساعت بعد یه کم ارد سفید رو با زردچوبه و کاری و زنجفیل یه کم و زیره یه کوچولو مخلوط میکنم،ماهی هارو اول زعفرون میزنم بعد تو ارد میزنم و سرخ میکنم

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...
ماهی رو با پیاز رنده شده و یه کم سرکه یا اب نارنج و فلفل نمک مزه دار میکنم چندساعت بعد یه کم ارد سفی ...

به به ....

بوی زیره غالب نمیشه ؟