2737
2739
عنوان

خانومای قورمه ای بیاین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام اولش ک باید آبپز بش۲ دو کیلو واسه من ۳ساعت زمان برد تا آبپز شد بعدش واسه سرخ کردنش۱ساعت و نیم ز ...

واقعأ باید آب پز بشه؟ چرا من این کارو نکردم البته فقط برا خورشت دیشبم بود

هستم۰۰۰۰ اما نیستم
واقعأ باید آب پز بشه؟ چرا من این کارو نکردم البته فقط برا خورشت دیشبم بود

خوشمزه تر میشه..چون اولش کلی آب داره اگه از همون اول بش روغن بزنی تا سرخ بشه روغن زیادی مصرف میکنه..

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
سلام اولش ک باید آبپز بش۲ دو کیلو واسه من ۳ساعت زمان برد تا آبپز شد بعدش واسه سرخ کردنش۱ساعت و نیم ز ...

ببخشید شما بخاطریکه ساطوریش نکردی آبپز کردی یانه کلأ بایدهم ساطوری بشه هم آبپز هم سرخ آره؟

هستم۰۰۰۰ اما نیستم
2738
ببخشید شما بخاطریکه ساطوریش نکردی آبپز کردی یانه کلأ بایدهم ساطوری بشه هم آبپز هم سرخ آره؟

من با دستگاه سبزیخرد کن خردش میکنم..سبزی رو میزارم تو قابلمه درشو میبندم سبزی شرو میکنه آب انداختن با همون آب خودش شعله رو کم میکنم میزارم آبپز شه هر چند لحظه همش میزنم..😋

آهان برا یه وعده سرخ کردم کلی روغن ریختم

آره کلی روغن مصرف میشه..انشاءالله سری بعد ...قرمه بنظرم هر چقد آرومتر پخته بشه بو و عطرش کشنده تر میشه😍😋

خوشمزه تر میشه..چون اولش کلی آب داره اگه از همون اول بش روغن بزنی تا سرخ بشه روغن زیادی مصرف میکنه..

کاش پیشم بودی برام سرخشون میکردی من اصلأ بلدنیستم سبزی قورمه رو درست دربیارم

هستم۰۰۰۰ اما نیستم
2706