2726
عنوان

خانومای قورمه ای بیاین یه لحظه

333 بازدید | 73 پست

میخوام سبزی قورمه سرخ کنم فریز کنم.

چقدر زمان میبره؟

منظورم اینه که از لحظه ای که قابلمه سبزی رو میذارید رو گاز تا لحظه ای که برش دارین چقدر طول میکشه؟

🔮برای سلامتی و طول عمر پدر و مادرم یه صلوات بفرستید🔮

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من اکبرجوجه ای هستم بیام؟؟😆😆

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

من تقریبا سه ساعت میشه شعله رو کم میکنم تا قشنگ ابش کشیده بشه که دونه های سبزی خشک و تیره بشه بعد روغن اضافه میکنم و تفت میدم . وقتی تموم میشه قشنگ سبز تیره است ولی خورشتم عالی و جاافتاده میشه 

بستگی به مقدار سبزی و حرارت گاز داره

فکر کنم معمولا از نیم ساعت بیشتر

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
من تقریبا سه ساعت میشه شعله رو کم میکنم تا قشنگ ابش کشیده بشه که دونه های سبزی خشک و تیره بشه بعد رو ...

از لحظه ای که روغن میریزی چقدر تفت میدی سبزی رو؟ نیم ساعت خوبه؟

🔮برای سلامتی و طول عمر پدر و مادرم یه صلوات بفرستید🔮
2706