2737
2739

سلام روزتون بخیر . میخواستم بدونم شخصی که برای نظافت و شستن پله ها میاد چقد هزینه میگیره و چجور محاسبه میشه . درکل نرخ الانش چقدره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
درسته ولی خوب میخوام بدونم چجور محاسبه میشه طبقه ای واحدی ساعتی 

واحدی هست من دو سال پیش ماهی صدو پنجاه میدادم پارسال اومدیم ی جای متوسط ماهی صد امسال ک اومدیم کلاااا پایییین هیچی 😊

2740

خونه خودم نمیدونم سرایدار داریم.....مادرن سه طبقه دو واحده هستن با پارکینگ ۶۰ گرفت مواد شویندم خودشون بهش دادن....پولشو کلا مدیر از شا رژ ماهانه ساختمون داده

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

ما هفت طبقه ايم تك واحدي تبريز

طبقه اي ٦٠ تومن ماهي ش ارژ ميديم از اون ميده مدير ساختمون

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

ما سرایدار داریم نظافت رو انجام میده 

خونه مامانم پنج طبقه دو واحدی هستن ماهی ۱۵۰ شار ژمیدن از همون پول هم هزینه نظافت میدن البته مواد شوینده خودشون تهیه میکنن به نظافتچی میدن 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2706