2733
2739
عنوان

کاربرای صبح چه قدر مهربونن😀😀😍

139 بازدید | 23 پست

چشم نخرین یه اسپند برا خودتون دود کنین😁😁

من همیشه ظهر به بعد میام،اکثرا عصبی و دعوایی هستین،تو تاپیکایی که یکی سوال میپرسه هم تک و توک جواب میدن

الان بار اولمه اول صبح اومدم سایت،قشنگ دارم میبینم همه باهم مهربونن😍

ظهر به بعد اکثرا  تاپیکای دعوا میبینم😅😅😅یا میبینم تو تاپیکا گیس و گیس کشیه 

کیا موافقن😁😁😁😁

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره من خودم الان دوجا خیلی مهربون کامنت گذاشتم 😂

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2728

عزیزم همینه که میگن سحر خیز باش تا کامروا شوی.

گاهی دلم هیچ نمیخواد جز گپ ریز ریز با مادرم. هی من حرف بزنم هی او چای تازه دم بریزد ...هی چای ام سرد شود هی دلم گرم... آنجا که چایت سرد میشود و دلت گرم خانه مادر است.  شادی روح پدر و مادرای آسمونی صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد

عه پس صبح حال و هواش بهتره که کسی دعوا نداره‌

ظهر ب بعد همه دیگه خستگی هاشون داره شروع میشه،سر بقیه خالی میکنن😅😅

اعترافات سنت اگوستین 😁 

نکنه شما هم دعوایی هستی ؟ 😉

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
2740
اعترافات سنت اگوستین 😁  نکنه شما هم دعوایی هستی ؟ 😉

اره من یبار دیدم داشت گیسای یه کاربریو میکشید😆😆

عه پس صبح حال و هواش بهتره که کسی دعوا نداره‌ ظهر ب بعد همه دیگه خستگی هاشون داره شروع میشه،سر بقیه ...

اره خخخ البته من خودم با کسی تاحالا دعوا نکردم ولی کلا صبح همه خوش اخلاقن چون اولشه 😂😅

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
اره دیگه خوابشونو کردن منم دقت کردم صبحها تاپیک بزنم همه قشنگ جوابتو میدن با اینکه تعدادشون کمه

اره صد در صد موافقم😁😁

اعترافات سنت اگوستین 😁  نکنه شما هم دعوایی هستی ؟ 😉

نه 😂 خداروشکر تاحالا دعوا نکردم یه چندجا فضا غیردوستانه بوده با زبون خوش مشکلو حل کردم کلا دعوایی نیستم☺️

اره خخخ البته من خودم با کسی تاحالا دعوا نکردم ولی کلا صبح همه خوش اخلاقن چون اولشه 😂😅

😂😂😂😂😂

2706