2733
2739
عنوان

اونایی که زیر ۳ماه سقط کردین بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1267 بازدید | 61 پست
قرص سایتوتک رو قانونی خریدی؟ ایشالا نی نیت سالم باشه

ممنون گلم نه 

اگه شیرازی انوری داره 

اگه شهر دیگه باید بگردی ببینی بازار سیاه کجاست 

من سقط اولمم خودم با شیاف دو تا گذاشتم آمد بقایاش باز دو تا گذاشتم آمد تموم

اما سر اون سه ماه حامله بودم با همون دو تا کیسه آب پاره شد آمد تازه تو خونه .اما جفتش نمیومد چونکه دارو و شیاف شد سقط داده بود بهم دکتر احمقم

اگه بچه اولته کورتاژ نکن .اگه شیاف پروژسترون مصرف نکردی راحت میفته.اول باید زعفرون دم کنی با تخم شوید این دو تا خیلی باهم کننده هست خاهر شوهرم با همین کلا راحت سقط کرد...اما من نه بدن هر کی فرق داره .... اگه بدونی با دارو گیاهی بنداز پله ها پایین بالا کنی خیالی بهتره 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنون گلم نه  اگه شیرازی انوری داره  اگه شهر دیگه باید بگردی ببینی بازار سیاه کجاست&n ...

بدبختی منم از همین جاس که پروژسترون استفاده کردم

درواقع من اگه یه آرزو داشته باشم اونم تویی😍
😔😔😔وای الینا تاپیکتو خوندم حالم بد شد😭😭اخه چرا اینجوری شده 😢😢😢

نمیدونم ژیزل جون😢دیروز وقتی رفتم سونو اصلا باورم نمیشد همونجا کلی گریه کردم

توروخدا مواظب خودت و نی نیت باش

2738
عزیزم من دوتا سونو رفتم اصلا بچه من ضربان نداشت😢

آره برا من دکتر گفت دو تا سونو بده بعد دارو عطاری بخور خوبیش میدونی چیه .چون مرده هستن خودشون سقط میشن .مال من فقط بخاطر شیاف ها نمیفتاد 

اصلا درگیر دکتر نکن خودت من هزار راه رفتم رو سه ماه گیر بودم نزاشتم کورتاژ بشم چون رحم خراب میکنن

تازه الانم دهانه رحمم کوتاه شده و سرکلاژ کردم تو این حاملگیم

از من بشنو دو بار تجربه شو داشتم فقط خودت بببند دارو گیاهی عجله برا سقط نکن اون تو باشه هیچ مشکلی نیس مال من دو هفته نیم مرده بود گفتم دکتر عفونت چیزی نمی کنه گفت نه تازه علائم بارداری داری فقط قلبش از کار افتاده 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
آره برا من دکتر گفت دو تا سونو بده بعد دارو عطاری بخور خوبیش میدونی چیه .چون مرده هستن خودشون سقط می ...

نمیدونم خودمم دوس ندارم برم بیمارستان ولی دکترم بهم گفت بعد یک هفته برو زایشگاه

بدبختی منم از همین جاس که پروژسترون استفاده کردم

استارتر جان انشاالله به زودي زود جاش برات پر ميشه و خدا يه ني ني سالم ميذاره بغلت

ميشه بگين رشدش متوقف شده بوده شما هيچ علائمي از متوقف شدن رشدش نداشتي؟؟منم هفته ي بعد ميرم سونو چند روزه زندگيم شده دور از جونتون زهرمار

نمیدونم ژیزل جون😢دیروز وقتی رفتم سونو اصلا باورم نمیشد همونجا کلی گریه کردم توروخدا مواظب خودت و ن ...

عزیزدلم غصه نخور انشالله بزودی مامان میشی فداتشم , خواست خدا بوده گلم به خودش توکل کن 

2706