2726
عنوان

اونایی که زیر ۳ماه سقط کردین بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1267 بازدید | 61 پست
عزیزم تماس بگیر یه عطاری خیلی کار درست یا برو پیشش تا امروز بازن برو و بپرس و از خودشم دارو بگیر &nb ...

ممنون...سیرجان هستم

درواقع من اگه یه آرزو داشته باشم اونم تویی😍
هرکاری میکنم نمیتونم ۳ماه همش بهش فکرمیکردم ولی انگار یه خیال زود گذر بود

من رفته بودم با همسرم برای سونو که تشخیص بدن برای واریکوسلش،که همونجا یه خانومی اومد اونم با همسرش بود گفت من اومدم اخه خونریزی دارم اما بند اومده دکتر که دیدش گفت با همون خونریزیا بچه ات دفع شده رفته انقدر من ناراحت شدم دختره خودش گریه تو مطب نایستاد ،ولی عزیزم منم که بعد سه سال هنوز خدا بهم بچه ایی نداده تمام تلاش های  دنیا رو کردم خودم یادم میفته گریم میگیره اما میگم خدا بزرگه حتما وقتش نیست 

دومین و قشنگترین اتفاق خوب زندگیم بیفت منتظرتم نی نی کوچولوی من 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من رفته بودم با همسرم برای سونو که تشخیص بدن برای واریکوسلش،که همونجا یه خانومی اومد اونم با همسرش ب ...

آره عزیزم هیچی رو زوری نمیشه خواست منم نزدیک ۴ساله ازدواج کردم انقدر منتظر بچه بودم آخرشم شد این😔

ممنون...سیرجان هستم

پس تا ظهر منتظر خبرم باش اگه نه عصر برو تا تعطیل نشده پیش یه طب سنتی یا دارو گیاهی عالی اینا که من میگم تو مشهدن خیلی معروفن طیرانی بزنی تو نت هم شمارش میاد باهاشون مصاحبه کردن جد در جد این کاره هستن من برای شوهرم ازشون دارو میگیرم اما اگه لطف کنه بهت بگه چیا بگیری بهتره چون میخوره به تعطیلات نمیتونه برات پست کنه 

2728
آره عزیزم هیچی رو زوری نمیشه خواست منم نزدیک ۴ساله ازدواج کردم انقدر منتظر بچه بودم آخرشم شد این😔

بابا عزیزم خدا بزرگه حتما خیریتی توش بوده حالا که باردار شدی حتما بازم میشی مطمئن باش دلم خیلی برات روشنه انشالله یه نی نی سالم تپل مپل

پس تا ظهر منتظر خبرم باش اگه نه عصر برو تا تعطیل نشده پیش یه طب سنتی یا دارو گیاهی عالی اینا که من م ...

باشه خیلی ممنون عزیزدلم دعا کن حالا که سقط شده زودتر دفع بشه تا درد نکشم

دیروز این موقع داشتم میرفتم که جنسیتشو فقط بدونم انگار از سلامتش مطمئن بودم ولی امروز...😔 واسه حال ...

دقیقا مث من شدی 

دو سال پیش 12رفتم سونو گفت 10هفته قلبش وایساده

دیگه گفت با دارو گیاهی بنداز 

اینقد خوردم بالا پایین کردم نشد چون بیست تا شیاف بهم داده بودن بچه سفت شده بود 

خلاصه آخر کار قرص سایتوتیک گرفتم بصورت واژینال گذاشتم کنده شده اگه افتاد 

اما جفت خیلی بد چسبیده بود 

بیمارستانی شدم البته اونجا گفتم کورتاژ نمیخوام برام همین قرص دادن هم دیکه تقریبا همش آمد 

کمتر از دو سانت مونده بود گفتن دیگه پری بشی میاد 

سه دوره پریود منظم داشتم تا اینکه بعد شیش ماه از سقط اقدام بارداری کنم سونو رفتم گفت هنوز مونده رفتم با هیستروسکوپی عمل کردم پاک شد 

سه ماه بعدش اقدام کردم باردار شدم شکر خدا الان ماه هفتم 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
عزیزم قبل از هر کاری یه دکتر دیگه و سونو جای دیگه برو دیدم که میگم بچه سالمو اشتباهی گفته بودن بره ...

عزیزم من دوتا سونو رفتم اصلا بچه من ضربان نداشت😢

دقیقا مث من شدی  دو سال پیش 12رفتم سونو گفت 10هفته قلبش وایساده دیگه گفت با دارو گیاهی بنداز& ...

قرص سایتوتک رو قانونی خریدی؟

ایشالا نی نیت سالم باشه

عزیزم منم ۲سال پیش این بلاسرم اومدمن رفتم بستری شدم افتادکارم به کورتاژهم نکشید

آخه من تو عید اگه بستری بشم یکی باید همراهم باشه نمیخوام تو عید مزاحم کسی بشم

به سه ماه هم نکشیدحامله شدم فقط اینبارآسپرین مصرف کردم خداروشکرالان دخترم۱۴ماهشه

خداروشکر ...چند هفته بودی که سقط کردی

2706