2733
2739
عنوان

نامزد عقدیم برای روز زن برام کادو نخرید بعد گفت مگه تو زنی؟!😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1050 بازدید | 72 پست
تا الان بیدارین😂

آره عزیزم من که شیفتم فکرم مشغول بود واسه روز مرد چیکار کنم😅😅😅

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرت چی بگم بهش که به خودش بیاد واسه خاطر اون حرفش؟!

وای از همین الان دنبال کش دادن یه موضوع پیش پا افتاده هستی،  بعدا که وارد زندگی بشی و هزار تا موضوع اساسی واسه اختلاف پیدا کنی چیکار میخوای کنی؟!

گذشت هم خوب چیزیه 

منک بخره واسم میخرم واسش.نخره نمیخرم.ب همین راحتی😆😆

👈تولید کننده افکار خودت باش ن مصرف کننده اراجیف مردم👉
2731

روز مرد کادو نخر  ، به روی خودت نیار،  اگه اون اعتراضی کرد بگو  ایشالا سال دیگه که هم‌من زن زندگی بودم هم شما مرد زندگی اون موقع بهم کادو میدیم 

وای از همین الان دنبال کش دادن یه موضوع پیش پا افتاده هستی،  بعدا که وارد زندگی بشی و هزار تا م ...

آخه عزیزم خیلی حرفش زشت بود منم ناراحت شدم حتی عذرخواهی هم نکرد...منم والا به دلم نیست تلافی کنم فقط میخوام متوجه باشه چی گفته یکم شرمنده بشه و دیگه تکرار نشه

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
2738
به نظرت چی بگم بهش که به خودش بیاد واسه خاطر اون حرفش؟!

من ک فک میکنم منظوری نداشته اصلا 

حقیقتو گفته شما زن نیستین منظورش این بوده حتما هنوز زن نشدی 

ب نظرم ک هدیه بگیر‌

بی هوا بوسه بزن عشق دو چندان بشود بوسه انگاه قشنگ است ک تمرین نشود❤️جنوبیم
آخه عزیزم خیلی حرفش زشت بود منم ناراحت شدم حتی عذرخواهی هم نکرد...منم والا به دلم نیست تلافی کنم فقط ...

تیکه انداختن اصولا بجای اینکه مرد و شرمنده کنه بیشتر لجباز میکنه،  معلومه خیلی بی تجربه ای عزیزم

شوهر منم تو نامزدی و عقد اینو میگف 

تو عروسی هم نخرید گف مادر نیسی 

الانم بچه دارم نمیخره نمیدونم دیگه دلیلش چیه 

حالا من برا روز مرد براش چیزی بخرم؟😒😕

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
هوا چطوره؟ 

یکسره بارون و طوفان ک هست.ولی اونقدری شدت نداره بارون ولی خب رودخانه و سد پر پره اینجاها اب اومده ولی سمت ما هنوز نرسیده

👈تولید کننده افکار خودت باش ن مصرف کننده اراجیف مردم👉

خواهش میکنم نخر...چون من مثل شما هی میخریدم واونم هر دفعه یه بهانه میگرفت از خریدهام.تا اینکه بعد ۱۲ سال دیگه امسال هیچ مراسمی براش کادو نخریدم‌ خودش متوجه شد و هم تولدم و هم روز زن یه کادو عاااالی برام خرید.گاهی باید بی تفاوت باشه آدم تا نتیجه بده

فکر میکردم همدردی نمیدانستم تو هم...دردی