2737
2739

خیلییی ناراحت شدم از حرفش بعدم گفت منظوری نداشتم...ولی عذرخواهی نکرد...به نظرتون برای روز مرد براش هدیه بخرم؟!

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه بگو مگه تو مردی

ینی تلافی کنم؟ درسته حرف زشتی زده ولی اینجوری که منم باهاش فرقی نمیکنم

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

بگو مرد نمیبینم براش کادو بگیرم برو هروقت مرد شدی بیا دنبال کادوت😅😅

من برای رسیدن به هرچیز کوچیکی کلی جنگیدم  کلی تلاش کردم برنامه ریزی کردم و در آخر هم جذبش کردم و رفتم سراغ هدف بعدی،من یه آدم خوشبختم که باور دارم خوشبختی و زندگی خوب حق منه و اتفاقای خوب مثل تکه های پازل روز منو تکمیل میکنن،من میتونم چون خیلی قدرتمند تر از دیروزمم و امروز یه هدیه بزرگ برای منه چون میتونم یه قدم به خواسته هام نزدیکتر بشم🧠❤👣
باید میگفتی اگه من زن نیستم از بی عرضگی توئه🤣🤣🤣

من گفتم معنی حرفت خیلی زشت بود چون ما رابطه به اون صورت نداشتیم 

2738

عزیزم حرف زشتی نزدی شما دختری و تو روز دختر هدیه میگیری😁مثبت فک کن 

ولی چون تقویم روز پسر نداره بهش تو روز مرد هدیه بده

بی هوا بوسه بزن عشق دو چندان بشود بوسه انگاه قشنگ است ک تمرین نشود❤️جنوبیم