2737
2734
عنوان

مادرشوهر

312 بازدید | 18 پست

دخترم يك ماه اس مادر شوهرم مياد ميگيره بغلش تو خونه ميگردونه تو بغل نگه ميداره نميخام بغلي بشع چون هيچكيو ندارم كمك كنه و دست تنهام نه مادري ن خواهري بهش گفتم مامان اونو تو لغات نگردون من نميتونم نگهش دارم محل نميده گريه ام گرفته چيكار كنم من اخه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

منم به بغلی شدن بچه اعتقاد دارم. و مادر بچه واقعا گرفتار میشه.

ولی یه جایی خوندم نوشته بود که اصلا چیزی به عنوان بغلی شدن نداریم. بچه ها باید بغل بشن چون نیاز دارن به امنیت و فقط با بغل شدن امنیت رو حس میکنن.

خدایا شکرت
2740
منم به بغلی شدن بچه اعتقاد دارم. و مادر بچه واقعا گرفتار میشه. ولی یه جایی خوندم نوشته بود که اص ...

دقیقا منم میخاستم همینو بگم.

بخاطر یه سری چیز الکی مث بغلی شدن بچه، آغوش پر از مهرتون رو از بچه دریغ نکنید

من خودم روانشناسی خوندم یه ازمایش انجام داده بودن روانشناسا رو حیوونا

حیوونایی که تو بچگی تو اغوش مادر بودن تو بزرگسالی واکنش بهتر نشون میدادن

تا کسایی که محروم بودن از مادر

حتی حیوونایی که یه عروسک گرم و پشمالو بجای مادر بهشون میدادن باز بهتر بودن نسبت به حیوونایی که بعنوان مادر یه  عروسک سرد و بدون پشم بهشون میدادن

منم به بغلی شدن بچه اعتقاد دارم. و مادر بچه واقعا گرفتار میشه. ولی یه جایی خوندم نوشته بود که اص ...

ببین منظور این نیس که بچه عادت به بغل نمیکنه چرا میکنه منظور اینه که این بغل و این عادت نیازشه لطفی نیست که مادر انتخاب کنه بهش بکنه یا نکنه نیاز اصلی نوزاد بغل شدن و تماس فیزیکی با مادر و بقیه مراقبت کنندگانشه و اگه از ترس بغلی شدن محرومش کنیم بعدن ۲ ۳ سال دیگه میشه همون بچه هایی که خود مادره میگه شیطونه لجبازه پرخاشگره یا همش میچسبه بهم دیوونم کرده و تازه تو بزرگسالی هم مشکلات شخصیتی پیدا میکنه

بنابراین هرکس تصمیم میگیره مادر بشه باید وقت و انرژی برا بغل کردن بچه زیاااد داشته باشه نمیشه من بچه بیارم بعد بخوام بذارمش برم ظرفامو بشورم و خونه تکونی کنم و عین هرسال خونه برق بندازم  

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل