2752
2734
عنوان

بیاید اینجا هر کدوم یه چیز مفید که بلدیمو به هم یاد بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 159348 بازدید | 1538 پست

یه سوال از خانمهای وارد...ارایشگرم رنگ ریخت برام تو شامپو که هربار خواستم بزنم..ولی طرز استفادشو یادم رفت بپرسم..امروز رفتم حموم10 دقیقه روسرم موند و شستم هیچ رنگ نگرفت...میشه طرز استفادشو بگید

خووشبحالت..من خیلی ادم حساسی ام حواسم ب همه چی هست همین باعث شده از هیچی لذت نبرم. یکی بهم بگه بالا ...

منم اوایل این جوری بودم به مرور بهتر شدم 

چند وقت پیش دیدم هم دکتر هلوکایی هم یه حرف از مهران  مدیری حرف من و تایید کرد 

هلوکایی حرف خوبی می زنه 

میگه از اون چیزی که هستید خودتون و فقیر تر 

کم فهم تر به دیگران نشون بدید 

اینکه ثابت کنید پولدارترید و با شعور تر به خودتون آسیب می رسونه

واسه  هیچ کس توضیح ندید 

طرف گفت تو بی شعوری بگو اره از اون چیزی که تو فکر می کنی بی شعورترم🤣🤣

زمان همه چیز و حل می کنه

دیر یا زود آدم ها به ذات تو پی می برن

این طرز فکر به ادم آرامش میده

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره ولی سخته توضیح ندی..من همش درحال توضیح دادنم..ممنون عزیزم

امتحان کن باور کن خود کائنات بهت جواب میده 

من یکی تو فامیل پشت من همش حرف میزنه 

خیلی  به گوشم می رسه 

یه بار  همین قانون و واسشون مثال زدم 

گفتم طرف اگه حتی بگه من بدترین ادم روی زمین هستم  بی خیال ول کنید برام مهم نیست 

باور کن تمام نظرات برگشت خودم حس کردم جو عوض شد فهمیدن من اون آدمی که اونا میگن نیستم 

اینکه بخوای هی ثابت کنی تو خوبی تو بهترینی  باور کن نتیجه عکس میده

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2731
حتمن امتحان میکنم از امروز...میشه بگی چطور ب این نظر رسیدی؟ دکتر هلاکویی؟

من  از اول همین بودم همه می گفتن کارت زشته و اشتباه تا یه بار دیدم دکتر هلوکایی و بعد مهران مدیری  همین حرف من و تایید می کنه از الان بیشتر فکر می کنم کارم درست تره

کتاب زیاد بخونید

فیلم و سریالای خوب زیاد ببینید هم اطلاعات عمومیتون بالاتر میره هم بعد از یه مدت دیدگاهتون به دنیا و آدما تغییر میکنه

دیگه مسایل پیش افتاده نه اذیتتون میکنه نه براتون جذابیت داره ...نگاهتون متفاوت میشه تعصبتون کمتر میشه

اینکه کی چی گفت و کی چیکار کرد و لباس و کیف و کفشم چه مدلیه از اولویتای زندگیتون کنار میره

ارامشتون بیشتر میشه و بهتر زندگی میکنین

بیداد ظالمان شما نیز بگذرد
حتمن امتحان میکنم از امروز...میشه بگی چطور ب این نظر رسیدی؟ دکتر هلاکویی؟

هانیه  جان دکتر هلوکایی و پیدا نکردم ولی همین حرف مهران مدیری مصداق حرف های دکتره

نگاه کن خودت فکر کن

https://www.google.com/amp/s/www.aparat.com/v/vNLRB/lrm%3B%D9%85%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86_%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C_%3A_%D8%AA%D9%88%D8%B6%DB%8C%D8%AD_%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%86_%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%86%D9%87_%D8%B6%D8%B9%D9%81%D9%87_%D8%8C_%D9%87%D8%B1%DA%86%DB%8C_%D8%A8%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%B1?amp

شاید  خیلی ها بگید مهران مدیری مگه زندگیش درسته که حرفش باشه 

من میگم اتفاقا ادم های شکست خورده تجربیات بهتری دارن 

من به حرف مهران مدیری ایمان دارم 

دیدمش الان...خیلی خوب بود.مرسی عزیز از لطفت

مثال  برات می زنم همون قضیه آزاده نامداری تو سوئیس اگه همون اول سکوت می کرد 

توضیح  نمی داد 

باد و بهانه نمی کرد 

هی از خودش دفاع نمی کرد 

آبروی خودش و بیشتر حفظ می کرد 

هی  توضیح و هی مسخره بازی و هی استوری  نتیجه اش چی شد 

همین  یه مثال کافیه بفهمیم این حرف درسته

این کارو میشه برای بچه ها هم انجام داد بچه یک ساله یا 9 ساله

عزیزم من بچه ندارم ،واسه همین نمی تونم راهنماییت کنم .ولی اگه به طب اسلامی دسترسی داری داروی امام کاظم تهییه کن ،معجزه میکنه.

عزیزم غدد هم رفتم جالب اینجاست تیروییدم اصلا مشکل نداره تو حاملگیم مشکل نداشتم حتی چن بار رفتم پیش د ...

شاید از استرس باشه

منم بعضی وقتا اینطور میشم 

من کلا تعریقم زیاده 

همه جای بدنم ...

مثال  برات می زنم همون قضیه آزاده نامداری تو سوئیس اگه همون اول سکوت می کرد  توضیح   ...

درسته ..خودم قبلا چند بار سعی کردم توضیح ب هیچ کس ندم..ولی اصلا نمیتونم. میشینم هرمسئله ای برام اتفاق افتاده رو مینویسم رو کاغذ با توضیحش که یادم نره طرفو ببینم بهش توضیح بدم. اصلا دوس ندارم سوتفاهم پیش بیاد. دیدی ک بعضی وقتا چقد سوتفاهم پیش میاد. بنظرمن تاحدی خوبه ادم از خودش دفاع کنه .اصلا خوده خدا گفته باید از ابروتون دفاع کنید و سوتفاهما رو حل کنید.. مثلا اگه به ادم تهمت زدن یا هرچی محکم وایسیم و از ابرومون دفاع کنیم نه اینکه وایسیم هرکاری خواستند باهامون بکنن اخرشم بگن طرف زبون نداره...ولی بقول شما توضیح اضافه ممنوع..این خیلی کمک میکنه

اره عزیزم نوزاد دارم ..مینی واش دارم  اتفاقا همین چند روز پبش یه مطلبی خوندم که یک ماده شبمیای ...

وای 

میشه اون مطلب رو پیدا کنی ببینم کدوم ماده شیمیای هست؟

مولفیکس ضد حساسیته و پارابن نداره