2733
2734
عنوان

بیاید اینجا هر کدوم یه چیز مفید که بلدیمو به هم یاد بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 159004 بازدید | 1538 پست
تو میخوای خودتو تخلیه کنی بخاطر لین تعریف میکنی. به نظر من یه دفتر بردار و هر چی میخوای تعریف کنی به ...

امتحان میکنم مرسی عزیزم 

اصلا وقتی یه جایی هستم که داریم یه کاری میکنیم همش تو ذهنم اینه که برم برا خواهرام تعریف کنم نمیدونم چرا با اینکه اونا از زندگیشون صحبت نمیکنن

امیدوارم مطلبمو بخونید...برای اینکه هیچ وقت عفونت زنانه نگیرید...همیشه خودتونو خشک نگه دارید دستشویی میرید با دستمال خشک کنید جوری که دستمالو بذاریدو بردارید ب هیچ وجه نکشید دستمال رو که پرزهاش بمونه.خودتونو از جلو ب عقب بشورید...شرتها رو زود ب زود عوض کنید.ترشحاتتون اگه بد بو ,رنگی ,خارش 'سوزش داشت حتما برید دکتر. امیدوارم مفید باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یک چیز میگم اگر ملامتم بکنید عیب نداره من ضربه ی سختی خوردم از اینکه یک بار بهم توهین شد و بخشیدمو ...

نه اتفاقا باید بخشید ولی بعد از بخشیدن دیگه باید دوری کرد 

بخشیدن به معنی این نیست که دوباره با اون آدم ها رفت و آمد کنی ببخش ولی بذارشون کنار دیگه

برا جدنا ی روی گاز میتونین ازلوله بازکن استفاده کنین.به این صورت که یه قوطی لوله بازکن رو بریزین تو یه لگن بعدبامقداری اب (به اندازه که روی چدنا روبگیره)قاطی کنین بذارین ۲۴ساعت تواون مخلوط بمونه.بعدبا یه اسکاچ بشورینش.واقعا مثله روز اول میشه همه ی چربیا رو ازبین میبره

خدایا یهویی شکرت😍😍
یکی اینو ب مادر شوهر من بفهمونه  انققققد دلممممم میخواد یه باز بهش بگم با شما نبودم

و پدر شوهر من 

مدام فال گوشه 

یهو میبینی از اون اتاق جوابت رو داد!

خواهر شوهرم هم گوش میده بعدا جواب میده مثلا باکلاسه که همون موقع چیزی نمیگه!

2738
مگه اطلاعات تل چه فرقی با کتاب داره که سریع فراموش میشه؟

چون اطلاعات ریز ریز و تند تند عوض میشن و تا میایی به خاطر بسپاری یکی دیگه میاد 

برای اینکه به حافظه سپرده بشه باید چند بار در مدت زمان مشخص مطالب تکرار بشه

خانما درمان خانگی برای عفونتهای زنانه چی دارین

راستی هرروز جوشانده میتخم (بذر شوید ) بخور مثل قرص مترونیدازول عفونت رو خوب میکنه من تجربه کردم عالیه

اما چون طبعش گرمه بعدش  خطمی تو یه لیوان اب سرد بخور