2737
2739
نازنینم چرا اینجوری میگی اخه ،اون از تاپیک رستا اینم اینجا  خب تاپیک خونس هرکی خونه داره عکسشم ...

منبعد يكاري كن 

هر كدوم از كامنتاي من يا دوستام هرچي كه بود نه تو به دوستات بگير نه دوستات بخودشون اوكي؟؟

و اگه ديدين از هركدوم كامنتاي من يا ... خوشتون نيومد بدون اينكه ياد كسي بيفتين رد شين و ريپ نكنين 

عملا دارين با اينكار خوودتون دامن ميزنين به حرفا😉بيخيال ما بشين كلا خب؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خونه های همتون قشنگند انشالله بهترین ها نصیبتون بشه ناشکری خوب نیست ولی من تقریبا هیچی ندارم فقط دلم ...

دقیقا خونه منم همینه گلم

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
منبعد يكاري كن  هر كدوم از كامنتاي من يا دوستام هرچي كه بود نه تو به دوستات بگير نه دوستات بخو ...

من اصلا تو این وادیا نیستم بخدا چ مجازی چ واقعی دوست خاصی هم ندارم

منظورم کلی بود 

مثلا تو یه تایپکی ک راجب ماشین بود من و چند نفر گفتن ک هدیه گرفتن 

یه کاربر گفت( البته ب من ن) وای چقدر لاکچری هستن اونایی ک هدیه ماشین گرفتن😏 

شخصا من یکی تو دلم گفتم چقدر سطح پایینه خودش و زندگیش ک یه ماشین رو رویا و خیال و لاکچری میدونه😐 

شما هم تو همه تاپیکا تا کسی میگه اینو دارم و اونو دارم بهش بی احترامی میکنید و انگ دروغگویی میزنید اما اگر بگه ندارمو بدبختم کلی دلداریش میدید و باهاش صمیمی میشید 

در صورتیکه تو دنیای واقعی سمت اون باکلاس پولداره اید 😉

بازم معذرت میخوام اگر ناراحتت کردم منظورم کلی بود و نتونستم سکوت کنم ، خداروشکر ن تا ب حال تو این چند ماه خودمو با دروغ و تاپیکای بی معنی مشهور کردم ن پز الکی دادم ک ب خودم بگیرم😉

موفق باشی ☺

2731
اره عزیزم‌همون‌معشوقه ۹۰کاربریم ترکید

همون که اصفهانی بودی با یه خانومی دوست شدین اومد خونتون،شما بودی درسته؟

خلاصه ی دنیای یک زن:صدایِ بَمِ مردانه ایست که زیر گوشش مدام تکرار میکند:تا ابد دوستت دارم😍💕❤خداجونم خودت مواظب همسر مهربون و همه چی تمومم و دخترای گلم باش.نفسم به نفس سه تاشون بنده👨‍👩‍👧‍👧

بچه ها من یه سوال بی ربط بپرسم؟

میگم شما هیچکدوم با کاربر نجیب زاده آریایی دوست نبودین؟

من خیلی ازش خوشم میومد قطع شد🙃

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
نازنینم چرا اینجوری میگی اخه ،اون از تاپیک رستا اینم اینجا  خب تاپیک خونس هرکی خونه داره عکسشم ...

سلام عزیزم خوبی😍

دلم تنگت بود..

ولی این پستو خوندم یکم تعجب کردم..

اخه نازی اصلا ازین اخلاقا ک گفتی نداره..من تاحالا ندیدم بخاد تیکه بندازه تو اون پستشم خوندم اسم از کسی نبرده بود..خداییش  مثل خودت دختر خوبیه😍😍 

2740
من اصلا تو این وادیا نیستم بخدا چ مجازی چ واقعی دوست خاصی هم ندارم منظورم کلی بود  مثلا تو یه ...

نه عزيز من شما نگرفتي اصلا 

من هيچوقت اهل پز و به رخ كشيدن داراييم توو سايت نيستم امروز يه كاربر كه ماشين منو ديده بود توو يكي از تاپيكا لو داد ناراحت شدم و باهاش برخورد كردم چرا چون به هيچ وجه علاقه اي به اينكه ماشينمو خونمو طلامو بزارم توو سايت ندارم

بعضيا ميزارن ولي بعضيا گندشو بالا ميارن ادم حس ميكنه اين بنده خداها كمبود دارن

گرفتي الان؟؟

و البته بعضيام فكر ميكنن بقيه خرن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
سلام عزیزم خوبی😍 دلم تنگت بود.. ولی این پستو خوندم یکم تعجب کردم.. اخه نازی اصلا ازین اخلاقا ک گ ...

سلام خوشگلم فدای دلت ممنون 😍

اول اینکه خودم میدونم واقعا ب من ارتباطی نداره اما تو تاپیک رستا نازنین و یه خانم دیگه و کاربر غلاغ سیاه ب حدی رستا رو کوبوندن بخدا اگه بگم من جاش بغضم گرفت دروغ نگفتم 

اینجا هم با اون پستش من احتمالا بدونم کی و یا کیا رو منظورش بود ک بخدا من اصلا دوستی باهاشون ندارم فقط در حد سلام چطوری 

اما خب بلاخره انسانیم دیگه ادم در برابر بعضی چیزا نمیتونه سکوت کنه ...

واقعا برام جای تعجب داره این هـــــمه کینه و بدی و نفرت تو دنیای مجازی 😳

تو این چند ماه دو یا سه بار ب منم بی احترامی کردن تاپیک زده بودم دوس دارم مجرد باشم ک نوشته بودن ذهنت هرزس و ... در این حد😄اما خدا خودش میدونه حتی لایک هم ب پستشون نکردم 

ن اینکه بگم من خیلی خوبم ن بخدا 

اما واقعا تو مجازی ک کسی کسی رو نمیشناسه پس نباید قضاوت کرد ...برای همین خیلی ناراحت نمیشم

کارای بعضی کاربرا واقعا منو متعجب میکنه

نه عزيز من شما نگرفتي اصلا  من هيچوقت اهل پز و به رخ كشيدن داراييم توو سايت نيستم امروز يه كار ...

وای عزیزم منکه تورو نمیگم 

نمیگم ک تو اینجوری هستی 

میگم تو پست قبل یه چیزی گفتی گفتم منم دنبال پز دادن و اینا نیستم ک حرفتو ب خودم بگیرم

اخه گفتی چرا ب خودت گرفتی 

وای عزیزم منکه تورو نمیگم  نمیگم ک تو اینجوری هستی  میگم تو پست قبل یه چیزی گفتی گفتم من ...

من نگفتم شما به خودت گرفتي گفتم به دوستاتون گرفتي

و گفته بودي خونه ما فلان جاس توو كامنت قبلي منم گفتم درسته خونه من توو فلان منطقس ولي نشده از چيزي عكس بگيرم بزارم سايت

اما خيليا اينكارو ميكنن و الانم منظورم به بعضيا بود كه شما ريپ كردي واقعا دليلي نداشت ريپ كنين

2706