2733
2734
عزیزم مبارکت باشه خیلیم عالی و مرتب.....😘😘😘😘به حرف بعضیا گوش نده اگه بری تاپیکا منو بخونی متوجه ...

ممنون عزیزم 

زنده باشی🙏🙏🌹🌹😘😘

حتما واسه پسرم دعا کن 🙏🙏😔😔😔

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
سلام دوستم اتفاقا خواستم بگم بهت که قبلا عکسش و دیدم عزیز اگر خونه خودته چرا برا کابینتها یه برچسب ...

خونه مال پدرشوهرمه قراره سال دیگه اگه خدا بخواد با خونه خودمون ک دارن میسازن معاملش کنیم اگه پدرشوهر راضی بشه اونوقت اینکارا میکنم 

نی نی قشنگم👶. زود زود بیا تو دل مامانی 😍👈👫👈👩‍❤️‍👨👈💏👈👪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
الهیییی😔😔😔 من اگه صد سال دیگه هم مبل نخرم با چوب و بالشت مبل درست  نمیکنم  وقتی ندارم ...

الهی خدا بهتون سلامتی و دل خوش بده .الهی پسر کوچولوت خوب بشه.خدا به دل صاف و مهربونت نگاه کنه و بهت بده

واسه خدا هیچ کاری نداره

از صمیم قلبم دعاتون میکنم❤❤❤

اللهم عجل لولیک الفرج♥️نذر ظهور صلوات🌹🌹🌹
الهی خدا بهتون سلامتی و دل خوش بده .الهی پسر کوچولوت خوب بشه.خدا به دل صاف و مهربونت نگاه کنه و بهت ...

ممنون از دعاهای قشنگت عزیزم  زنده باشی 🙏🙏❤❤🌹🌹

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
ایشالله ظاهرا که خونه خوبیه بزرگ و دلباز

ممنون 😘اره خوبه ویلاییه از نظر مکانی هم خیلی بهتر از خونه خودمونه ک دارن میسازن ولی خونه خودمون شیکتره با همین‌متراژ از ایناس ک کف پارکت و وسیله‌ گرمایی از کفه کناف کاری و دور تا دور سالن شیشه و طبقه ۶ .ولی اینجا از نظر موقعیتی و ویلایی بودن ارزشش بیشتره

نی نی قشنگم👶. زود زود بیا تو دل مامانی 😍👈👫👈👩‍❤️‍👨👈💏👈👪
2706