2733
2734

مادرشوهرمینا یه خونه دوبلکس ساده دارند تو روستاشون که تعطیلات میرن ،

بعد منو همسرم رفتیم اونجا رفتم بالا وسایلمو بزارم دیدم اون یکی اتاق نورش بهتره حالا که خالیه برم اونوری ، کیفمو که گذاشتم مادرشوهرم اومد گفت وسایلتو بردار برو اون یکی اتاق چند روز دیگه دخترم میاد اون اینجا عادت داره منم گفتم که تا یکشنبه چهار روز مونده اگه اومد میرم گفت حالا بهت گفتم دیگه اینجا مال زینبه....

منم جمع کردم وسایلمو با بغض رفتم اون یکی اتاق...

بعدش دیدم که همین اتاق یه کمد دیواری آینه دار داره بعد مادرشوهرم یه میز توالت اضافه داشته دوباره با آینه اورده گذاشته همون اتاق که میگفت مال دخترش ، دو تا آینه روبرو هم، اونوقت اون اتاقی که من هستم نه کمدی داره نه آینه ای میرم تو دستشویی خودمو میبینم کامل.....شما بودید چی میگفتین.....اون اتاق اصلا وسایل شخصی خواهرشوهرم نیست یه اتاق خالی با کمد و بخاریه 

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم چی بگم.. بهش بگو اونجا اینه نداره اومدم خودمو ببینم اینجا  😐

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2731
به هيچ عنوان نميرفتم از اتاق بيرون  ميگفتم حالا كه كسي نيست  چه بيشعور ه مادر شوهرت  ...

نمیدونم چرا رفتم بیرون....😞

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏

میگفتی وااااای حالاکه منم اومدم مامان جون منم مث زینب اینجارودوس دارم چه فرقییی داره واستون منو زینب باهم کنارمیایم شما نگران نباش

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 
2738

باهاشون سرسنگین بودم بعد ب شوهرم میگفتم 

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....

ای زینب فتنه،از دور هم دعوا راه انداختی

منم شلغم رو بانمک میخورم😁حلیم رو هم با نمک میخورم😁 تازه؛ داخل روشویی مسواک میزنم🙄 واینکه یه ساله خواننده خاموشم 😶همتون رو هم میشناسم😈😈😈
میگفتی وااااای حالاکه منم اومدم مامان جون منم مث زینب اینجارودوس دارم چه فرقییی داره واستون منو زینب ...

همه چی مال دخترش ، اول اون اگر خوشش نیومد من ...

جمع میکردم برمیگشتم  مگه عقده این

ای کاش میشد...

خب معلومه دختر خودشو بیشتر دوست داره حالا اگه دختره تاپیک میزد میگفت زن داداشم رفته تو اتاق من مامانم اعتراض کرده بهش برخورده اینجا هم همه میگفتن بیخود بهش برخورده رو نده بهش

2706