2737
2739
عنوان

بچه ها شما جای من بودین به مادرشوهرتون چی میگفتین مقابل این حرف؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1462 بازدید | 75 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به شوهرم می گفتم ماجرا رو و دیگم نمی رفتم خونه شون تو روستا تا زینب جون تمام اتاقا رو صاحاب شه

راست میگی واقعا....

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏
2728

بنظر منم هر کسی دختر خودشو بیشتر از عروسش دوست داره

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
2740
خب معلومه دختر خودشو بیشتر دوست داره حالا اگه دختره تاپیک میزد میگفت زن داداشم رفته تو اتاق من مامان ...

😄اخه جلو همسایه ها میگه عروسمون نیست دخترمونه....حداقل نگه دل ادم نسوزه

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏

ی اینه ب شوهرت بگو بخره.بزنه به اتاقه..سر سال نویی کدورت نداشته باش..

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
😄اخه جلو همسایه ها میگه عروسمون نیست دخترمونه....حداقل نگه دل ادم نسوزه

نگران نباش همشون همینو میگن..اما مگهههه واقعا همینه ..نه نیست😉😉

بنظر منم هر کسی دختر خودشو بیشتر از عروسش دوست داره

اره این درسته ولی دختر مردم هم غریب ، هرجور که با دختر مردم رفتار شه خیرش تو زندگی دختر خودش میاد ...

اره این درسته ولی دختر مردم هم غریب ، هرجور که با دختر مردم رفتار شه خیرش تو زندگی دختر خودش میاد .. ...

میدونم گلم اما نود درصد مردم اینو درک نمیکنه متاسفانه..تو سعی کن بیخیال باشی

عزیزم من به این نتیجه رسیدم بی خیالی خیلی بهتره ولی به شوهرت بگو! با مادر شوهرت رفتارت بد نشه وقتی ش ...

نه من که همیشه میگم بهش هیچ وقت به خاطر من به مادرت نپر ....اونم گوش میده ولی چه کنم که از درون خودم میسوزم

انقدر من ازین مادرشوهرم خوردم که......یادمه اول دوران عقدم بهم گفت اومدی تو فارسا یکم آداب معاشرت یاد بگیر ...

ما ترک هستیم ....من اون حرفشو به کسی نگفتم

2706