2737
2734

من امروز موهامو بافتم بعد حموم فر هم شد

ولی یه برس که کشیدم همه ی فرا باز شد😢😢😢

اصن انگار فر نکرده بودم

چیکار کنم فرش باز نشه و چند روزی همونجوری بمونه

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خودش فرفریه 

موهامو میبافم که یکم جمع شه وز وز نباشه

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

وقتی ک نم داره ببافشون بعد سشووار بگیر تا خشک بشن همون موقع ک بافتن بازشون ک بکنی فر شدن تا شبم باز نمیشه

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃
2740

الا داشتم میرفتم بابلیس بکشم موهامو

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀
شونه نکن    

نمیشه که چند روز شونه نکنم🤐

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای

نباید  شونه کنی خب 

بعدشم از حموم که میای بیرون تا خیس خیسه سفت بباف بعد ۵.۶ ساعت باز کن 

بهتره شب ببافی بخوابی صبح باز کنی گیساتو 

خیلی خوب میشه 

نهایتا تا دو روزم میمونه نه بیشتر 

سرتوبگیرپایین...موهاتم بریزپایین....موهات بایدنمدارباشه....موس موی هاردنیوآبزن حسابی ماساژبده....سرتوبیاربالاوبذارتاخشک بشه

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
نباید برس یکشی خب

چند روز برس نکشم که نمیشه

موهام تو هم گره میخوره

هیچ راه دیگع ای نیست😭😭

کتیرا یا ژل بزن شونه هم نکن

کتیرا چیه؟

ژل و مواد شیمیایی به موهام نمیزنم اصلا