2737
2739
عنوان

کیا موهاشونو میبافن که فر بشه؟...کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 773 بازدید | 27 پست
وقتی ک نم داره ببافشون بعد سشووار بگیر تا خشک بشن همون موقع ک بافتن بازشون ک بکنی فر شدن تا شبم باز ...

همین کارو کردم

برس کشیدم همش باز شد

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای
الا داشتم میرفتم بابلیس بکشم موهامو

با بابلیس فر میکنی دیگه فرش باز نمیشه؟

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی موهات نم داشت باید, موس میزدی میبافتی بعد اوتوومو از روش میکشیدی بعد, بلز کردنم نباید, برس بکشی

موس برا مو ضرر نداره؟

2731
سرتوبگیرپایین...موهاتم بریزپایین....موهات بایدنمدارباشه....موس موی هاردنیوآبزن حسابی ماساژبده....سرت ...

دیگه نمیخاد ببافم؟

کتیرا گیاهی از عطاری بگیر واسه موهاتم خوبه

مو رو فر میکنه؟

2740
موس مخصوص موعه دیگه 😑

میدونم

منظورم اینه مث ژل و تافت و اینا مو رو خراب نمیکنه☺☺

با بابلیس فر میکنی دیگه فرش باز نمیشه؟

تافت میزنم

میمونه فرش تا دو روز

ولی اگ شونه کنم فر تبدیل ب پف میشه😐

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀