2733
2734

سه سالی هست ازدواج کردم .مجردیام خیلی شاد و شنگول بودم همش با دوستام اینور اونور بودم پوستم خیلی خوب بود گونه داشتم...ازدواج کردم خیلی سختی کشیدم خدایی خیلی تحمل کردم تا شوهرم سر به راه شد شوهرم از یه شهر دیگه بود مشکلات فرهنگیمون زیاد بودهمش تو خودم ریختم به کسی نگفتم از زندگیم تو این مدت چند کیلو وزن کم کردم احساس میکنم صورتم افتاده شده پیر شدم اون شادابی قبل رو نداره...الان شوهرم خداروشکر خیلی خیلی بهتر شده یه پسر سه ماهه هم دارم ولی خودم انگار اون آدم قبلی نیستم.از زندگیم راضیم ولی نمیدونم چرا حس دلمردگی دارم امروز یکی بهم گفت خیلی عوض شدی نسبت ب قبلنات منم بفکر فرو رفتم دیدم واقعا راست میگه😑

از هرجا بیوفتے ڪمڪت میڪنم بلند شی،هرجا جز چشمام! ️

چن سالته ؟

حواسمان هست به این رک بودن هااا.....                    حواسمان نیست که چه راحت با حرفی که در هوا رها میکنیم......چگونه یک نفررابه هم میریزیم ..چندنفررابه جان هم میریزیم ..چه سر خوردگی ها یا دلخوریها به جای میگذاریم..چقدرزخم میزنیم ..حواسمان نیست که مامیگوییم ورد میشویم ومیگذاریم به پای رک بودنمان اما کسی ممکن است گیر کند... بین کلمه های ما ...وبین قضاوت های ما بین... برداشت های ما ...دلی که میشکنیم ارزان نیست....🧡💚🖤                               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدا رو شکر شوهرت بهتر شده .ولی بیشتر بخاطر بارداری و زایمان و بیخوابی خسته ای ..من اینقدر گرفتار بچه داری بودم که خنده یادم رفته بود .همش استرس .نگرانی .شب بیداری.

دختر نفس مامانشه
2738

منم قبلا زیبا بودم همه بهم میگفتن تو اقوام ولی یمدت شوهرم خیلی حرصم میداد و همین حرص خوردنا خیلی توی ظاهرم تاثیرگذوشت والان همه بهم میگند خیلی داغون شدی  

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢

ببین عزیزم, طبیعیه که بعد از تحمل یه مدت سختی ادم تغییر میکنه, زندگی همیشع شاد نیس سختی داره, هرکسی یجوری داره سختی میکشه خدارو هزار مرتبه شکر که مشکلت حل شده تنها کسی ک میتونه بهت کمک کنه فقط و فقط خودتی باید تلاشتو کنی که حالت خوب شه و ب مرور زمان همون ادم شاد سابق میشی نگران نباش 

2706