2737
2739
عنوان

درد زیر شکم کمردرد بعد از تخمک گذاری

| مشاهده متن کامل بحث + 30882 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چندردصد ممکنه باردار بشم دیشب اقدام کردم

خدا میدونه عزیزم، اینکه چقدر رحمت آماده باشه، شوهرت اسپرمش مشکل نداشته باشه و سالم باشه، اینا همه تاثیر داره، حتی استرس خودش مانع باردارشدنته، شما چندسالتونه؟؟

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم
خدا میدونه عزیزم، اینکه چقدر رحمت آماده باشه، شوهرت اسپرمش مشکل نداشته باشه و سالم باشه، اینا همه تا ...

من ۲۲ سالمه تازه ۴ماه عروسی کردم هیچ تحربه ای هم ندارم مامانم که میگه الان باردار نشیا زوده 

چجوری بفهمم که باردار شدم یانه علائمی نداره 

باید تاروز موعدت صبرکنی، اگه عقب انداختی با بی بی چک تست  کنی اگه مثبت شد که بارداری، علائم پریودی و بارداری خیلی شبیه هم هستن نمیشه به علائم اکتفاکرد

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم
2740
من ۲۲ سالمه تازه ۴ماه عروسی کردم هیچ تحربه ای هم ندارم مامانم که میگه الان باردار نشیا زوده 

آره خب بذار یه سال بگذره، منم بعد یه سال اقدام کردم بعد سه ماه اقدامم باردارشدم خداروشکر، اما اگه بیشتر طول بکشه خوب نیست به نظرم چون اون وقت ممکنه آدم سخت بارداربشه

اوه چقد بده تا ۱۴ روز دیگه صبر کنی 

😀😀عزیزممم من یک سال و نیمه کارم همینه، خیلی برام دعاکن، دلت پاکه

آره خب بذار یه سال بگذره، منم بعد یه سال اقدام کردم بعد سه ماه اقدامم باردارشدم خداروشکر، اما اگه بی ...

منم قسط بارداری ندارم ولی چون تفاوت سنیم با شوهرم ۱۱ساله بیشتر میترسم تفاوت سنی شوهرم با بچم خیلی بشه 

منم قسط بارداری ندارم ولی چون تفاوت سنیم با شوهرم ۱۱ساله بیشتر میترسم تفاوت سنی شوهرم با بچم خیلی بش ...

آره خب اونم هست

😀😀عزیزممم من یک سال و نیمه کارم همینه، خیلی برام دعاکن، دلت پاکه

چشم عزیزم ایشالله که سال جدید خدا دلتو شاد کنه و بهت خود خدا عیدیتو بده یه بچه سالمو خوشگل 

2706