2737
2734
عنوان

درد زیر شکم کمردرد بعد از تخمک گذاری

| مشاهده متن کامل بحث + 30882 بازدید | 58 پست
خب از ۱۶اسفند حساب کنیم امروز میشه ۱۲سیکلت، اگه میخوای بارداربشی تا چند روز اقدام داشته باش اگرهم نم ...

دیشب اقدام کردم هیچی نمیشه الان این دردایی که دارم برام تخمک گذاریمه

شاید باردار بشی، چون اسپرم چند روز زنده میمونه

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره این درد ها واسه تخمک گذاری و آزاد شدن تخمکه جای نگرانی نیست، بایه چیز گرم کمرتو ببند، اگه روغن زیتون داری باهاش زیر دلتو ماساژبده تا آروم بشه

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم
2728
خدا پدرتو بیامرزه ممنون که راهنمایی کردی 

سلامت باشی، ممنونم، خواهش میکنم گلم، بازم سوالی داشتی درخدمتم❤

آره این درد ها واسه تخمک گذاری و آزاد شدن تخمکه جای نگرانی نیست، بایه چیز گرم کمرتو ببند، اگه روغن ز ...

خب اینجوری که خیلی بده هرماه تخمک گذری درد بکشی 😭

شما باردارید 

منتظرم عزیزم برام دعا کن، یک سال و نیمه که واسه بچه دوم اقدام میکنم و نمیشه، آخراین هفته موعدمه دعام کن

2740
منتظرم عزیزم برام دعا کن، یک سال و نیمه که واسه بچه دوم اقدام میکنم و نمیشه، آخراین هفته موعدمه دعام ...

عزیزم ایشالله که باردار باشی خدا یه هدیه سالم بهت تو سال جدید عیدی بده ایشالله اولین عیدیتو از خدا بگیری 

چرا بعضیا میگن روز تخمک‌گذاری اقدام کنی بچه پسر میشه

چون اسپرم های تشکیل دهنده نطفه پسر زود میمیرن، اگه دقیق همون روز تخمک گذاری اقدام داشته باشی این اسپرم ها با تخمک ملاقات میکنن و احتمال پسر شدن بچه بیشتره

الان رو تخمک گذاری من امروزه ؟؟؟بعد من این ماه ۴روز جلو انداختم هر ماه همیشه بیستم میشدم 

آره تخمک گذاریت امروزه احتمالا حدوده ۱۴روز دیگه پریود میشی

2706