2410
2553

سلام من الان ۷و ۸روز از پریودیم میگذره زیر دلم درد میکنه هی میگیره ول میکنه کمرمم درد میکنه دو سه روز هم هست ترشح مثل شبیه سفیده تخم مرغ دارم کسی اینحوری شده میدونه علتش چیه حالم اصلا خوب نیست 😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من الان ۱۵ روز عقب انداختم هی درد پریودی میگیره و کمرم یکهو تیر میکشه و زود ول میکنه برا چیه؟؟😮

الهی و ربی من لی غیرک    خدای من و پروردگار من من جز تو که را دارم؟؟             👦👰👶
2714
لطفا میشه بیشتر توضیح بدید من اصلا تجربه ندارم ۴ ماه عروسی کردم اصلا حالم خوب نیس 

چندم پریود شدی؟؟میخوای اقدام کنی واسه بچه دارشدن؟؟

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم
چندم پریود شدی؟؟میخوای اقدام کنی واسه بچه دارشدن؟؟

من ۱۶ دهم پریود شدم  .دیشب اقدام هم نمیخاستم بکنم شد 😔ناراحتم ازاین که هیچ تجربه ای ندارم از خانوادم اینا هم روم نمیشه چیزی بپرسم

داری تخمک گذاری میکنی اگه رابطه داسته باشی احتمال باردارشدنت بالاست

پس چرا ماه های قبل اینجوری نبودم این ماه اینجوری شدم سمت چپم درد میکنه کمرم امروز خیلی درد گرفته نفخ شکم دارم 

من ۱۶ دهم پریود شدم  .دیشب اقدام هم نمیخاستم بکنم شد 😔ناراحتم ازاین که هیچ تجربه ای ندارم از خ ...

خب از ۱۶اسفند حساب کنیم امروز میشه ۱۲سیکلت، اگه میخوای بارداربشی تا چند روز اقدام داشته باش اگرهم نمیخوای جلوگیری کن

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم
پس چرا ماه های قبل اینجوری نبودم این ماه اینجوری شدم سمت چپم درد میکنه کمرم امروز خیلی درد گرفته نفخ ...

گاهی اوقات تخمک گذاری همراه با درده،من هر ماه همینطورم، نگران نباش، خیلی خوبه ک آدم متوجه بشه تخمک گذاریش کی هست

2706