2733
2734
عنوان

اینم از خریدای عید منه بد‌شانس

739 بازدید | 37 پست

سلام دوستان. من شوهرم از صبح تا شب سرکاره بخاطر همین نتونستم تو روزای قبل برم خرید تا جمعه که با شوهرم رفتیم ولی من هیچی مناسب ندیدم بگیرم. شنبه خاهرم گفت بیا ما میبریمت بازار. خلاصه رفتیم اول خونه مامانم ابجیم گفت من مشتری دارم یکساعته میرم میام تا شما اماده شین. از ساعت3منو مامانمو ابجی یکی دیگمو شوهرخاهرم منتظر موندیم خاهرم ساعت9شب اومد گفت مشتری زیاد بود الان بلند شین بریم. ماهم گفتیم دیره بیخیال. خلاصه دیروزم زنگید گفت عصر میام میریم. رفتیم  عصر وسط راه با شوهرش وایسادن دعوا کردن و فحش دادن منم پیاده شدم تو حرکت برگشتم خونمون گوشیمم خاموش کردم. حالام حسش نیست تنها برم خرید😂😂😂😂😂پس گور بابای خرید. دلسرد شدم کلا

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
اره من که هنو هیییچچچچی نخریدم😁😁😁😁

من تنهایی نمیتونم برم جایی😪😪😪😪

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
خودت برو چرا یکی باید باهات باشه

اخه اوایل بارداریمه نمیتونم چیز سنگین بگیرم دستم. کلیم خرید دارم

2706