2737
2739
عنوان

بیاین از حساسیتا و وسواساتون تو مهمونیا بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 30316 بازدید | 653 پست
اگه شکلات با چای نیارن ناراحت میشم  یا استکان چایشون کوچیک باشه بهم برمیخوره  چای کم رنگ ...

چقد حساس.. شاید بنده خدا شکلات نداشته یعنی قندونبات قبول نیست؟ شاید استکاناش همین مدلیه شاید چایی کمرنگ روبهترمیدونن و.... بنظرمن حساسیاتتون کمی چیزبودگلم💓☺️😊

خدایا هیچوقت تنهام نذاشتی
تربیت کردن بچه زمان لازم داره حداقل تا هفت هشت سالگیش طول میکشه تا آداب مهمونی و معاشرت یادبگیره متا ...

خانومهاي ايراني بايد يه شاخه اي از علم روانشناسي درباره تربيت فرزند به نام خودشون ثبت كنن 😅

عزيزم!!! بچه نميفهمه شما كه ميفهمي

خب كنترلش كن 

اگر تواناييش رو نداري رفت و امد رو محدود كن يا اصلا نرو يا تايم زيادي اونجا نباش كه ميزبان معذب و ناراحت نشه

خودخواهي هم حدي داره واقعا! شما انتظار داري همه عالم و آدم در خدمت شما و فرزند دلبندتون باشن؟ 

اگر ميخواي همون حرفاي تكراري رو بزني ريپلاي نكن لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نکنه من غیر طبیعیم؟؟ من از چیزی ناراحت نمیشم جز مو تو غذا که اونم میدونم یه اتفاقه واسه هرکسی میوفته ...

خخخ دقیقا

اینایی که اینجا از موی تو غذا حرف میزنن از کجا معلوم توی غذای خودشون هم نبوده ،معمولا مهمون نمیاد به صاحب خونه بگه که تو غذات مو دیدم😁😁😁

شاد و خندان باشید   فعلا همین به ذهنم رسید  
2731

همه چیز و میتونم تحمل کنم بجز دو تا چیز

اول اینکه دعوت باشیم شام و ناهار سر وقتم برسیم ولی هنوز غذا اماده نباشه. که اکثرا خونه مادرشوهرم این اتفاق میفته. (منظورم اینه ک واقعا هنوز هیچی و نپخته باشه)

دوم اینکه یکی بیاد خونم و کمکم نکنه. البته توقع بیجایی ندارم . چون خودم خونه خواهرشوهرام ک میرم ظرفا رو میشورم . جمع میکنم . حتی نیوه میشورم. جاریامم اینجورین. ولی خواهرشوهرام خونه ما عروسا که نیان دست به سیاه و سفید نمیزنن

خیلی بهم برمیخوره

من و خدا خیلی وقته با هم قهریم...

خواهرم اومد خونم تو سبد رخت چركا بچش دو تا پسته مغز تخمه ريخته بود لا به لاي لباسا 

خوب مرض بگيري بگو دوست ندارم نميخورم 

زير تخت يه عالمه خوراكي نميدونم كي ميبرد ميرخت تا به هفته تميز ميكردم 

حالا خونه خودشم همينجور ولي شوهرش پولداره تو ده سال  سه بار كلاً همه وسايلشون رو ريختن بيرون نو خريدن 

حتي ظرف و قاشق چنگال 

جا كفشي. مبل تخت فرش و وسايل برقي 

2738
خخخ دقیقا اینایی که اینجا از موی تو غذا حرف میزنن از کجا معلوم توی غذای خودشون هم نبوده ،معمولا مهم ...

خونه مادر شوهرم ٩٩ درصد مواقع مو تو غذاست 

همين باعث شده اونجا تا مو پيدا كنم نخورم ووبگم رژيمم شما اصرار كردين زياد كشيدم 

حالا من اینارو مبگفتم شوهرم میگفت وسواسی. به بهانههمین وسوتسی زندگیمون از هم پاشید. بس که خونوادش چن ...

یه سوال بی ربط اینا و تو دوران اشنایی متوجه نشدید....اخه من خیلی میترسم گیر ادمی بیفتم که این چیزها و رعایت نکنه واقعا اعصابم بهم میریزه

اینکه سر غذا خوردن یکی ملچ ملوچ کنه  بچه کوچیکش سر غذا گریه کنه  موقع غذا خوردن نگات کنه ...

عطسه کردن وقتش معین نیست ک. از کجا بدونه سر سفره عطسش میاد

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
از این که غذا رو سلف سرویس میکنن... بشقاب ب دست باید بری بریزی.. بعد چون تعداد زیاده رو میز جا نمیش ...

وا من اولین باره میشنوم ینی چی سلف سرویس چقدر بد

اولین عشق تو میشدم اگه ، اگه این زمونه لعنتی نبود😢
2706