2733
2739
عنوان

بیاین از حساسیتا و وسواساتون تو مهمونیا بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 30316 بازدید | 653 پست
پری جون اینو باید تو گوگل بزنم؟؟

اره عزيزم من الان پاكش ميكنم ني ني ياز گفت هركس پخش كنه قطع دسرسي ميشه

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از روبوسی خیلی بدم می آد مخصوصا با صورتای خیس عرق کرده و یا آدم های سرما خورده که اصلا رعایت نمی کنن. مادرشوهر من دستمال دماغیش دستشه سر استکان چاییمو می گیره می ذاره جلوم هی هم اصرار می کنه بخور یا تو دیس غذا سرفه می کنه. از اینکه چایی بیارن برای همه بعد استکانا رو جمع کنن ببرن تو اشپزخونه اب خالی بزنن بدون کف دوباره چای بریزن متنفرم چون اگه یکی سرماخورده باشه بقیه مریض می شن. اگه کسی با دست نشسته میوه پوست کنه بده بهم هی بگه بخور بدم می اد. همچنین بدم می اد از بشقاب خودشون برام غذا بذارن. از غذای خام، سوخته،بد بو هم خوشم نمی آد. از اینکه مهمون بیاد تو اتاق خوابم رو تختم بگیره بخوابه یا تو اتاقم فضولی کنه بدم می آد

چراااا منم خیلی حساسم رو وسایل آرایشم یکی از فامیلامون هست هربار میاد خونمون هرچی لاک و رژ دارم بر ...

در اتاق خوابتو قفل کن. رو دروایسی نداشته باش مهمون نباید پاشو بذاره تو اتاق خواب که حریم شخصی آدم هاست. والا ما رفته بودیم خونه ببینیم آدم توش زندگی می کرد من شرمم می اومد اتاق خوابشونو نگاه کنم

2740
شما بچه داری؟؟اگه داری باید فهمیده باشی بچه ها دوسدارن فقط شیرینو انگشت کنن خامه شو بخورن بعد نونشو ...

بچه ندارم..

اما میدونم بچه ی کوچیکو باهاش باید چطوری تا کرد....

اگه بچه دار بشم .. به بچه م نمیگم بر ندار نکن نریز و... به صاحب خونه میگم لطفا یه سفره یا دستمال بیار زیر بچه م بندازم..میزارم خورد کنه له کنه بازی کنه ....

بعد خودم میشورمش

اینکه لقمه رو ک میخورن با قاشق

دور دهنشونو میگیرررن (یعنی اینکه قاشقو میکشن رو لبشون ک دور دهنشونو تمیز کنن)

خیلی بدم میاد😐

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
شما بچه داری؟؟اگه داری باید فهمیده باشی بچه ها دوسدارن فقط شیرینو انگشت کنن خامه شو بخورن بعد نونشو ...

پس برات مردم مهمن نه بچه ت...

ک میگی تو خونه ی مردم نکنه و خونه خودم یه جعبه میخرم...

به نظر من تربیت و تعلیم بچه مهم تر از اونیه ک دیگران فکر کنن وای چه بچه ی بدی چه مادر بی خیالی و.. 

بچه ت رو فدای تمیزی و نظر دیگران نکن...

بچه باید ازاد ازاد باشه.. هر کاری ک دلش میخواد بکنه...  

حالا من اینارو مبگفتم شوهرم میگفت وسواسی. به بهانه همین وسواسی زندگیمون از هم پاشید. بس که خونوادش چندش و کثیف بودن. کنارشون نمشد نشست از بوی گندشون. دست نشسته از بیمارستان میومدن خونم و چای و غذا میخوردن. میرفتن دستشویی درست نمیشستن. با لباس بیرون  و بیمارستانی تو رختخواب میخوابیدن و بچه هاشون فحشای رکیک میدادن. اونوقت من شدم وسواسی و بیمار و اونا ادم معمولی!