2737
2739
عنوان

بیاین از حساسیتا و وسواساتون تو مهمونیا بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 30316 بازدید | 653 پست
من از این اخلاق فامیلامون متنفرم که هنوز سفره رو‌کامل نذاشته میان‌میشینن سر سفره بعدش دیگه هرچی میخو ...

😂😂😂😃😃😃😃قیافه مهمونا رو تصور کردم

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
خوب مادره کاره خوبی میکنه..بچه ش مهم تره.. نباید هی بچه بگی نکن بر ندار و.... شخصیتش اسیب میبینه

اتفاقا وقتی این کارا رو میکنه شخصیتش آسیب میبینه.چون طرز رفتار درجمع رو بلد نیست.نباید تو مهمونی که هی بهش گوشزد بکنی.باید تو خونه بهش یاد بدن که ندید بدید که نیستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم. با یه دوست دیگه داشتیم راجب این حرف میزدیم که بعضیا میان ظرف بشورن میزنن ظرفا رو لب پر میک ...

خب مهمون خیلی کم پیش میاد بزنه ظرف بشکونه دیگه هرچی باشه یه زن بزرگه مگر اینکه خیلی دست و پا چلفتی باشه اون موقع دیگه خودش و سنگین میگیره نمیاد کار کنه

خوب صابخونه هم گناه داره دیگه چند ساعت زحمت کشیده غذا درست کرده بعد اینکه مهمونا هم برن مجبوره چند ساعت دیگه ظرف بشوره ولی اینطوری زحمتش یکم کمتر میشه

من از میزبانی که فقط یه نوع غذا درست کنه بدم میاد

باید کفشامونو جفت کنند

دستشوییش نباید خیس باشه

بهترین جای خونه رو باید به ما اختصاص بدن

زیر فرشاش باید تمیز باشه اگه کثیف بود پس خودشم کثیفه

واای اگه مبلش یه لک کوچولو هم داشته باشه من چندشم میشه روش بشینم

از اول تا آخر مهمونی هم باید لبخند رو لبش باشه

در آخرم وقت خداحافظی باید کفشامونو بذاره جلوی پامون 

در مورد مهمانام

به هیچ وجه بچه رو نیارن خونم اگه هم آوردن باید بچش رو کنترل کنه

رو تختم نخوابن اصلا سمت اتاق خواب نرن

ظرف نشورن چون کثیف میشورن

از غذام تعریف کنن

دست خالی نیان خونم

به اندازه غذا و میوه بخورن

آشغالاشونو تو دستشون نگه دارن ببرن خونشون

در آخرم کفشاشونو باید خودشون مرتب کنن و موقع خداحافظی نباید برای کفش پوشیدن خم شن و باید همونطور ایستاده کفششونو بپوشن

الکی گفتم😂😂😂😂😂😂😂

شاد و خندان باشید   فعلا همین به ذهنم رسید  
2731
به سلامتی و دل خوش دوست گلم  عید آینده رو هم بهت تبریک می گم ان شاءالله سال خوب و پر برکتی برا ...

😘😘😘😘

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
وایی بلا به دور چقد بعضیا پر توقع اند من ترجیح میدم با چنین افرادی رفت و امد نکنم من خونه مادرشوه ...

دقیقا زن عموی من قیمه خوب درست میکنه یا خودش فک میکنه خوب درست میکنه اینه که هر دفعه میریم قیمه درست میکنه فک کن از بچگی ولی خب این بی احترامی نیس زنداییمم همیشه مرغ درست میکنه دستشونم درد نکنه چون بنظر خودشون اون غذارو خوب درست میکنن برای همین هردفه همونو درست میکنن

واااای چقدر افاده های الکی دارید بعضی ها

از این بدم میاد از اون بدم میاد

انگار هرکی لیستش بلندبالاتر باشه شیک تره

نه خانم

خیلی از همین خانما خر رو با خورجینش میخورن😂

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)
2740
وا یعنی چی، این بچه رو دیگه نمیشه درستش کرد که، این دیگه خونه خراب کنه، اگه جلوش رو نگیرن بعدا نمیشه ...

ما هم همینو میگیم خواهرم بدش میاد بهش میگیم بچه ت و. جمع کن

نمیخواد بچه ش اسیب ببینه بشینه خونش 

خاله ی منم اینطوریه😐بچش با مشت میکوبید تو آبسرد کن یخچال.مامانم گفت نکن خراب میشه.خالم گفت وااااا ب ...

دقیقا منم دیدم که میگم 😄😄 تزای روانشناسانه شون مال خونه و وسایل و اعصاب مردمه ، بچه باید تو خونه تربیت بشه عقده هاش خالی بشه کنجکاویاش ارضا بشه که میره مهمونی اونقدر حس آزادی بهش دست نده بیفته به جون مردم ، والا به خدا بچه ی هرکس واسه خودش عزیزه برای دیگران که نیست مسئول تمام رفتاراش هم پدرو مادرشن 

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد  
در این صورت حق با شماست حق داری دیگه وسایل اینطوری از سرویس میفته دیگه دست نیستن 

اره عزیزم. از سرویس18نفرم 2تا کم شده تا الان. خیلی دلم سوخت😔😔

از دیجی کالا خریده بودم. دیگه نداره. تو بازارم ندیدم اصلا

سه ساله ازدواج کردم. گفتم اینجوری پیش بره ظرفام تموم میشن😁😁

بخاطر همین دیگه نمیذارم کسی بشوره

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️
ما هم همینو میگیم خواهرم بدش میاد بهش میگیم بچه ت و. جمع کن نمیخواد بچه ش اسیب ببینه بشینه خونش&nbs ...

نه اخه اسیب چیه، کی و کجا گفته به بچه هیچی نباید گفت و الا اسیب میبینه، بزرگترین اسیب رو خود این مادر بی اطلاع داره به بچه میزنه

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
من رفتم خونه داییم اینا دختر داییم که سی سالشه از تو اتاق اومد بیرون عوص اینکه بامن سلام علیک کنه او ...

اتفاقا دختردایی تون خیلی باشعوروبافرهنگ بوده اینکارو کرده چون همیشه باید اول بابچه ها احوالپرسی کرد. کسایی که به بچه ها بی توجهی میکنن بی سواد وبی فرهنگن