2733
2734

سلام من چند روز خارش داشتم رفتم دکتر گفت بخاطر بارداری .خانم ها کسی بوده حساسیت به جفت یا ازمایش انزیم کبدی داده باشه؟؟میشه بدونم چطوری متوجه شدید و چطوری بوده حالتون چه نشونه هایی داشته؟؟

منم شنیدم کسی اینجوری باشه. 

خداجونم مواظب تودلــ❤ــــی نازم باش 🙏آبجی حلماش منتظرشه💕💫خداجون به حق شش ماهه امام حسین دامن همه ی منتظرا سبز بشه 💫 نی نی های منم واسم حفظ کن🐣🐥✨✨اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم ✨✨
منم شنیدم کسی اینجوری باشه. 

اخه من خارش دارم به حدی که خون میاد رفته رفته کل بدنم دونه های قرمز گرفت.حالت تهوع دارم.ولی دکتر گفت حساسیت ولی این علائم به نظرم با حساسیت فرق داره اخه مگه میشه حساسیت از پا شروع بشه بعد۱هفته به گردن برسه.من کبدم چرب هست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه من خارش دارم به حدی که خون میاد رفته رفته کل بدنم دونه های قرمز گرفت.حالت تهوع دارم.ولی دکتر گفت ...

اره عزیزم منم توی همین نی نی سایت خوندم ک ب جفتش حساسیت داشته و بدنش دونه های قرمز زده بوده و خارش داشته. میگفتن طبیعیه. 

خانومه فکر کرده بود آبله مرغان گرفته ولی گفتن ب جفتش حساسیت داشته. 

خداجونم مواظب تودلــ❤ــــی نازم باش 🙏آبجی حلماش منتظرشه💕💫خداجون به حق شش ماهه امام حسین دامن همه ی منتظرا سبز بشه 💫 نی نی های منم واسم حفظ کن🐣🐥✨✨اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم ✨✨
2731

دخترخاله منم از هفته ٣٠به بعد اينجورى شد بدنش ريخت بيرون و ميخاريد شديد ين عالمه لك موند رو بدنش بعد حاملگى اما بجاش بچه اش سالم بود خداروشكر

❤️حامى يعنى پشتيبان زودتر بزرگ شو پسر كوچلو من حامى مامان❤️
2740