2737
2739
عنوان

در مورد خواهر شوهرم راهنماییم کنین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1138 بازدید | 83 پست

حالا چی شد یهو گیر داده به لباس بچت و خونه زندگی تو ... قبلا هم میگفت ؟؟؟ یا جدیده حرفش ،؟؟ بگو تو عذاداری چی کار به این کارا داری اخه 

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نگو.اون عزا داره .به مرده اش توهین شه عواقب خیلی بدی میتونه داشته باشه.الان وقت تلافی نیست بذار یه وقت مناسب یه چیز مرتبط تر.درباره بچش یاخونه زندگیش بگو

بعدشم وظیفه اون نیست برای هفت باباش غذابده که به اون تیکه بندازی

خدایا شکرت که مرد کوچیکمو بهم هدیه دادی💖سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش❤
2731
2740
پس چرا اون به من گفته کثیفی

حالا اين مورد رو نگو ولي اگر يه جاي ديگه نقطه ضعف از خودش گرفتي بهش بگو از بس سرت توي زندگيه بقيست و كار به كار ديگران داري خودت كاراتو درست انجام نميدي صبر كن حالا زشته حرمت نگه داريد اون كه حاليش نيست تو صبوري كن

ميشه واسه ي خوب شدن داداشم يه صلوات بفرستي

نگو که آتو دست شوهرت دادی اینو میتونی به شوهرت بگی خواهرش که نباید فکر ناهار دادن باشه این کارا وتصمیمش وظیفه پسراست یه دفعه برگشت گفت وظیفه شوهرتو بوده چی میخوای بگی فقط شوهرتو کوچیک کردی

بهتره تو شرایط بهتری اگه دوباره تکه انداخت همون حرف شو جواب بدی بجای سکوت و خودخوری

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706