2733
2734
عنوان

میخوام به شوهرم بگم قبلش با یکی دوست بودم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2630 بازدید | 97 پست

الان ترسیدی استرس گرفتی واسه همین نمیتونی درست فکر کنی. به حرف ماهایی که از بیرون داریم به قضیه نگاه میکنیم گوش کن. لازم نیست چیزی بگی. مردها تو ذهنشون این مسائل رو بزرگ میکنن. هیچکس حتی اگه خیییلی هم عاشقت باشه اونقدر دیوونه نیست که بیاد از رابطه‌ش به شوهر طرف بگه و زندگیتو به هم بزنه. هیچ غلطی نمیکنه اصلا نگران نباش. الان هم خودتو آروم کن تابلوبازی درنیاری.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اصلاااا نگو

و حالا کدیدی درخواست داده دوباره بروتو گوشی همسرت هم درخواستشو ردکن هم بلاکش کن

لبخند روی لبان متصدی يخ زد !!!واقعا چه حقير و کوچک است آن که به خود مغرور است. چرا که نميداند بعد از بازی شطرنج شاه و سرباز را در يک جعبه می گذارند...
خال جای بدی هس حتی در مورد خواهرشوهرمم یه چیزایی بهش گفته بودم

اگر بر فرض محال خال و اینا رو به شوهرت گفت بگو شاید طرف با اون اپراتور لیزر که میرفتم آشناست اون بهش گفته خودت رو ناراحت و عصبانی نشون بده. بگو رفتم دکتر خال رو بردارم طرف منشی اونجاست یه همچین چیزایی. بهترین دفاع حمله است اصلا ضعف نشون نده که بدبخت میشی یه عمر.اون خارجه که با گذشته طرف اوکی هستن نه اینجا 

2740
شوهرم گفته بودم قبلا در حد مجازی با ی نفر بودم مشکلی نداشت بلاکم کردم طرفو

خب دیگه الان دوباره چرا میخای بگی اگه یوقت اومد گفت ب شوهرت ک زنت فلان جا خال داره و شوهرت ازت پرسید خیلی ریلکس بگو قبلا بهت گفته بودم تو چت صحبت میکردیم 

مثل شیشه باش هر کی شکستت ببرش ___ یـܘ ܝ‌وܝ̇‌ ܣـܩـࡅ߳ـوܝ̇ߺـو ܩیܦ̇ܝ‌وܢܚ݅ܩܢ ܢܚ݅یܝ‌ܭߊ‌ܭߊ‌ئو ܩیـܟܿܝ‌ܩ:)من عجیب نیستم من یه نسخه محدودم🤍 ߊ‌ࡅ߭ܧܥ‌‌ ࡅ߳ࡐ‌ ܥܼܥ̇‌‌ߊ‌ܢ̣ܨ ࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܭܘ ܝ݆ߺܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ࡅ߳ࡐ‌ ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ حࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܢ̣ܣࡅ߳ߺߺܙ ܩࡍ߭ ܢܚ݅ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܝ‌ܭَࡅ࡙ܝ‌ ࡅ߳ߊ‌ࡅ݅ߺࡅ࡙ܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ܝ‌ࡐ‌ ܧܠܢ̣ܩܢ ࡅ߭ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ ܭࡅ߭ܥ‌‌ ߊ‌ࡎܠߊ ߊ‌ܝ̇‌ࡅ߳ߺߺܙ ܥ‌‌ܠܙ ࡅ࡙ܘ ܩܫ̇ܝ‌ࡐ‌ܝ‌ ܢ̣ܨ ܭܠܘ ࡅ߭ܭَߊ‌ܘ ܧܠܢ̣ܚ݅ࡍ ࡅ࡙ܘ ܥ̇‌‌ܝ‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܩܨ ܥ‌‌ࡐ‌ࡅ߭ܨ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܠܙ ࡐ‌ ࡅ߳ܫ̇ࡅ࡙ࡅ࡙ܝ‌ ܝ‌ܦ̇ࡅ߳ߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ܟܿࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܩࡐ‌ࡅ߭ܥ‌‌ܩܢ ࡅ߳ࡐ‌ܨ ܭߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ߊ߬ܟܿܘ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡎܠߊ‌ً ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܢܚ݅ܭܠܨ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ تو خودتو داری نمیدونی نداشتنت یعنی چی :)!                                                          به غم کسی اسيرم که ز من خبر ندارد 🤍 گاهی وقتا احمقانه‌ترین و دست‌نیافتنی‌ترین رویاها و ایده‌ها می‌شن نقطه پرتاب تو....
پس چرا درخواس داد ؟ حتی رفیق شوهرمم فالو کرده

هزار و یک دلیل وجود داره. اتفاقا چون دوست شوهرتو فالو کرده مشخصه که کلا داره افراد مختلف رو فالو میکنه. اگه فقط شوهر تو رو فالو کرده بود ممکن بود یکم جای شک باشه.

2706