2733
2734
عنوان

نامزدم سرسنگین شده باهام

181 بازدید | 12 پست

عقد نکردیم هنوز اونروز گفت میام دنبالت بریم خونمون شام بابام میگه .... بیارش چرا نمیاد

منم سرکار بودم گفتم اوکی

رسیدم که خونه مامانم نزاشت گفت بی دعوت کجا میری 

محل کارم تا خونشون پنج دیقه فاصلسس این یماهه حتی یبارم زن باباش نگفت بعد مدرسه بیا اینجا .... خلاصه پیام دادم نمیتونم بیام کار دارم فلان اونم گفت پس بگم فردا میای؟ گفتم حالا بعدنا میام اونم زنگ زده زن باباش که نمیرم و فلان 

از اونروز سرسنگین شده حس میکنم ناراحته سر این

حق داره آیا؟؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دعوت کردن چه طوریه پس ؟😐

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه نفر فکر میکرد ایران ارث جدو آبادیشه ،بحرین و شوهر داد،یه نفرم ۸ سال تو جبهه جنگید تا ذره ای از خاک ایران دست اجنبی نیوفته ❤بهت افتخار میکنم ❤ببخش که چند سال بهت بدو بیراه گفتم و چشم و گوشم و بسته بودن ❤ببخش که کارم شده بود باور کردن دروغ هایی که به تو نسبت میدادن ❤برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
2731
ولی کاش به جای بعدا میام میگفتی ب زن باباش یا باباش بگه یه زنگ ب مادرت بزنه اینجوری هم سیاست نگه مید ...

زن باباش منو تو راه محل کارم دید چند روز قبلش اتفاقی 

گفتم که محل کارم تا خونشون نزدیکه یبارم نگفت بیا اینجا 

بعد من چطو میرفتم سرخود به هوای حرف نامزدم😕