2737
2734

ماها هممون در گیر روز مره بودن زندگی هستیم

ولی خواب ها گاهی راه رو نشونمون میدن

مثلا من خودم از طرق خواب راستی فهمیدم بارها فردا چه اتفاق میفته و افتاده

ولی یه سری از خواب هامون کد داره

مث یه پرونده مثلا خواب میبینی که فرزندی رو در اغوشت گرفتی در موقعیت بنده یه تعبیر موقعیت شما یه تعبیر

البته بهتره خواب بد رو تعریف و تعبیرنکنید...

ولی عالم ب عمل تعبیرخواب میتونه برای شما اون کدهارو بازکنه وبگه در چ شرایطی هستید

من خودم خواب دیدم که بارها با شخصی دعوا کردم

واتفاق افتاده

البته قانون جذب صدق میکنه چون من همش منتطر دعوا بودم!

و بااینکه خودمو کنارمیکشیدم بازم با فکر جذبش کردم!شاید هم تعبیر خواب راستی است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم خوابهام اکثرا تعبیر میشن

مخصوصا تو شرایط بحرانی شبها خواب لینده نزدیک رو میبینم و می‌دونم قرارهای چی بشه

چند وقت پیش هم پدرم خوابی دیده امیدوارم اتفاق بیفته

پیج خوشمزه من @angel__dessert

خواب ها نشونه ضمیر ناخودآگاه ماست

تعبیر خواب یونگ خیلی عالیه

زنان را تشویق می‌کنم که یک لحظه به بدن‌هایشان ( سایز و شکل و اندازه‌اش) فکر نکنندو به جای آن به دستاوردهایشان،زندگیشان،رویاهایشان،اهداف‌شان،خوشحالی و رضایت خودشان فکر کنندو به جای اینکه فکر کنند چگونه بدن‌هایشان را کوچکتر کنند،به این فکر کنند که رویاها، هدف‌ها، شادی و رضایت خودشان را گسترش بدهند. - جمیله جمیل
2738
یعنی خواب بارداری؟

من در حدی نیستم که تعبیر بگم

ولی معمولا برای خانم مجرد تعبیر ب علم و ثروت میشه!

ولی گفتم پروسه خواب ماوراییه

روح از بدن جدا میشه

هرکس یه طوره فرق داره فرزند چ باشه شما چ حسی بهش دارید....

من یه بار خواب دیدیم یه شخصی رو توی فلان پارک میبینم و از یه موضوع خاص حرف میزنم یه مدت خیلی ذهنمو درگیر کرد ولی واقعا اون اتفاق سه ماه بعدش افتاد همون شخص همون جا همون موضوع

منم خوابهام اکثرا تعبیر میشن مخصوصا تو شرایط بحرانی شبها خواب لینده نزدیک رو میبینم و می‌دونم قراره ...

انشالا خواب پدرتون در مورد آینده ایران باشه

زنان را تشویق می‌کنم که یک لحظه به بدن‌هایشان ( سایز و شکل و اندازه‌اش) فکر نکنندو به جای آن به دستاوردهایشان،زندگیشان،رویاهایشان،اهداف‌شان،خوشحالی و رضایت خودشان فکر کنندو به جای اینکه فکر کنند چگونه بدن‌هایشان را کوچکتر کنند،به این فکر کنند که رویاها، هدف‌ها، شادی و رضایت خودشان را گسترش بدهند. - جمیله جمیل
من یه بار خواب دیدیم یه شخصی رو توی فلان پارک میبینم و از یه موضوع خاص حرف میزنم یه مدت خیلی ذهنمو د ...

گاهی افرادی که باید باهاشون رو ب رو بشیم در خواب ما کنار ما قرارمیگیرن و کاملا درسته همه ما تجربه شو داریم اگه خوابمون یادمون بمونه

من در حدی نیستم که تعبیر بگم ولی معمولا برای خانم مجرد تعبیر ب علم و ثروت میشه! ولی گفتم پروسه خوا ...

واقعا الان منی ک خوابشو خیلی میبینم ...یکی دیگ هم هست اونم همش یه اقای پیر و روشن چهره ای ک توی حرمی میبینم و بهم یه دستمال خیس میده و میگ همه چی حل میشه این چیه

2706