2733
2734
من عاشق طلام حیف طلاهام ۱۸تا النگو سرویسم یه تکپوش یه گردنی فروهر اینارو واسه خونه فروختم انگش ...

بله طلا واقعا حس خوب داره

يادمه چند سال پيش يه مطلب خوندم الان دقيق يادم نيست ولي گفته بود طلا يكي از عناصر قديميه كه از دل طبيعت بيرون مياوردنش واسه همين انرژي عجيبي داره و به خانوما حس خيلي خوبي ميده

ديش ديري ديرين ماشالله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
 من النگو هاموفروختم ماشین خریدیم گرمی ۲۰۰بود الان دیگه نمیتونم بخرم گرونه خیلی پشیمونم 

پشیمون نباش عزیزم ماشینم گرون شده،بعد ماشین از النگو مهم تره

توت فرنگی ام   ....دوست عزیزمایران 80میلیون جمعیت داره که قرار نیست همه این ۸۰ میلیون مطابق رای و نظر شما فکر کنن احساس کنن و نظر بدن پس اگر تو تاپیکی دیدی مخالف نظر منی ریپلای نکن به جاش برو پیش یه روانپزشک و بگو که شخصیت کنترل گری داری هر چه زودتر به فکر درمان خودت باش

من غلط بکنم طلا بخوام من تو فکر خرج غذای این ماهم توفکر قسط و کرایه خونه 😒😒

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
اره خب مال دنیاست یه لحظه ممکنه ارزون بشه یایه موقع بخوام بفروشم.یا خدایی نکرده دزد بزنه خب خطر داره ...

ارزون كه نميشه خيالت راحت

واسه فروشم نگران نباش به اين فكر كن اگه قرارباشه بفروشي واسه خريد خونه و ملك بفروشي😍

ديش ديري ديرين ماشالله

من خریدم دیروز دیه خیلی بی طلایی اذیتم کرده بود

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.
2740
پشیمون نباش عزیزم ماشینم گرون شده،بعد ماشین از النگو مهم تره

النگوهات خیلی خوشگلن عزیزم و خیییلی به دستت میاد . به خوشی استفادشون کنی 🌹🌹😍😍

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
چون پول الکی بابت اجرت و ... ندم  هر وقت بخوام بفروشم ضرر نکنم  طرف  آشناست طلای خو ...

خشبحالت کاش منم بتونم همینجوری بخرم دست دو باسه ولی قشنگ باشه حداقل

خدایا کی منو مامان میکنی پس..یه صلوات میفرستین برام😢
2706