2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

46 گرم مگه نیست با 415 حساب کنی میشه 19 میلیون 90 تومن با اجرت اینا برات افتاده گرمی 545 تومن 

اها اره دیگه مالیات پ اجرت پ ارزش افزوده و ...

توت فرنگی ام   ....دوست عزیزمایران 80میلیون جمعیت داره که قرار نیست همه این ۸۰ میلیون مطابق رای و نظر شما فکر کنن احساس کنن و نظر بدن پس اگر تو تاپیکی دیدی مخالف نظر منی ریپلای نکن به جاش برو پیش یه روانپزشک و بگو که شخصیت کنترل گری داری هر چه زودتر به فکر درمان خودت باش
2728
به دل خوش استفاده کنی پول میاد میره

فدای تو گلم

توت فرنگی ام   ....دوست عزیزمایران 80میلیون جمعیت داره که قرار نیست همه این ۸۰ میلیون مطابق رای و نظر شما فکر کنن احساس کنن و نظر بدن پس اگر تو تاپیکی دیدی مخالف نظر منی ریپلای نکن به جاش برو پیش یه روانپزشک و بگو که شخصیت کنترل گری داری هر چه زودتر به فکر درمان خودت باش

من کل طلاهایی که خریدم رو دارم ولی 2 ساله که هیچی نخریدم درکل 180 گرم دارم

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟
منم عاشق النگوام شروع گرونیا بود فروختم برا خونه 

ماهم وام برای خونه میخواهیم انشالله خونه دار بشیم خیلی واجب تر از طلا هست خدارو چه دیدی شاید دوباره خریدیم 😂

ای حال نا معلوم آروم باش آروم
عکسش و بالاتر گذاشتم  آره می تونی یه جفت گوشواره میخی بخری یه گردنی ریز  یه انگشتر ظریف

اننگشترت خاص و جالبه    من بودم تعويض نميكردم.

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...