2752
2734
عنوان

بلاخره خرید کردم برای عید نه برای دل همسرم و خودم😁+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1643 بازدید | 43 پست

چرا انقد کم حوصله شدید آخه؟  خب دوست نداره عکس وسایل شخصیش تو سرچ گوگل بیاد،  حالا به هر دلیلی، دلشم میخواد تاپیک بزنه. 

کسی که دوست نداره این وضعو خب ببنده تاپیکو بره، چرا همو اذیت کنیم؟ 

بدترین چیز برا کسی که تاپیک آزاردهنده میزنه کامنت نگرفتنه. کسی که بدش میاد خب کامنت نذاره

بنده خدا اومده یه چیزیو به اشتراک بذاره هنوز هیچی نشده همه میریزن سرش. چرا انقد بی اعصاب؟ چرا انقد بی حوصله؟  

اونی هم که میاد با روحیه و ذوق تو تاپیک اعصابش به هم میریزه بس که غرغر کردن بقیه

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیشب نتم قطع شد دیگه نتونستم بیام 

با اونایی که توهین کردن و مسخره کردن حرفی ندارم خودشونو نشون دادن 😐

از اونایی هم که حرفی نزدن وصبور بودن عذرخواهی میکنم و ممنونم ازشون😊😊😍

لباس ۳۵

شلوار ۶۰ 

اینا هم ۸۰

اینم ۲۵

اینم تنخورشه

کفشه سمت راست ۷۰ پاشنه داره

سمت چپ ۵۰

2731

عزيزم ناراحت نشي ها,,,,معلومه وسايل وخونت خوشكله ,ولي توي لباس خريدن سليقه نداري,هيچكدمشون خوب نبود ,,روسري زرد با مانتو گلگلي همخوني نداره ,دوتاشون شلوغه ,

خدایا حافظ عشقم عمادم دخملم رها باش ❤❤❤  
عزيزم ناراحت نشي ها,,,,معلومه وسايل وخونت خوشكله ,ولي توي لباس خريدن سليقه نداري,هيچكدمشون خوب نبود ...

عزیزم چشماتون خوشگل میبینه 😊

من چادری ام 

اصلا مانتو نخریدم اون لباس برای مهمونی توی خونه ست 

چون چادرم از کمر بسته میشه معمولا آستین لباسم و روسرس مو ست میکنم گفتم زرد بگیرم چون یه لباس زرد دارم شبیه روسریم دارم