2752
2734
عنوان

بلاخره خرید کردم برای عید نه برای دل همسرم و خودم😁+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1643 بازدید | 43 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمالا دست دوم میشه 😁

😂😂😂آفرين

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
روسری ۲۵

مبارکت باشه عزیزم اما خدایی اگه این عکس میرفت تو گوگل چی میشد؟🤔

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)
مگه عکس لباس بره توگوگل چی میشه؟؟؟😁😁😁

خب یکی از آشناها میبینه

بعد بهش میگه من تو گوگل دیدم

بعد آدرس نی‌نی سایت رو میبینه

بعد میاد اسم کاربریشو پیدامیکنه

بعد تاپیکاشو میخونه

بعد بهش میگه چرا اینجوری نوشتی یا گفتی

بعد میره به همه میگه

بازم بگ؟؟؟؟؟😤😤😤😤😁😁😁😁😕🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

مبارکت باشه عزیزم اما خدایی اگه این عکس میرفت تو گوگل چی میشد؟🤔

ننه ی وقیح میرفت مث همینو میخرید😒

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  
ننه ی وقیح میرفت مث همینو میخرید😒

از این بعدش به قضیه توجه نکرده بودم😂

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)

شماها از كجا خريد ميكنيد اينقد ارزون من امشب يه روسري خريدم كليييي هم چونه زدم آخر ١٢٠داد بهم😑😑😑😑

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
2706