2737
2734
سلام عزیزم منم هفته پیش بردم واسه کم خونی و د 3 ازمایش داد اونم یکم گریه کرد خونگیرشون خیلی وارد بود ...

اره گناه داره گل پسری ،بذار ماه بعد

ان شاءالله که مشکلی نیست عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانوما من امروز رفتم برا دخترم پستونک میوه خریدم  گفتم شاید ندونید برید بخرید آخه خودمم ت ...

من که از ذوقم قبل دنیا اومدن فسقل جانم خریدم براش خخخ،البته سه تا سر داره با سوراخ های ریزتر و درشت تر .

اگه پایه هستید اعلام کنید شماره هاتون حالا یا به من یا الهام یا هر کی که دلتون میخواد بدید عضوتون کن ...

زی زی جون من واتساپ و تل و اینها رو ندارم . اینجا یه کم سخته اما دوسش دارم

2728
اره هستش اینا فقط اینکه میوه الان نمیتونن میوه برای اخرای ماه نهم هست 

نمیدونستم من بهش سیب و آب پرتقال میدادم

مرسی از اطلاعاتت😍😍😍

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
من که از ذوقم قبل دنیا اومدن فسقل جانم خریدم براش خخخ،البته سه تا سر داره با سوراخ های ریزتر و درشت ...

من تا الان ندیده بودم برام جالب بود 😂😂😂

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2740
خوشگل خانوم 😍😍😍خداحفظش کنه

مرسی عزیزم

اگه نینی پستونک خور باشه خوبه. منم تو دیجی کالا دیدمش. چند خریدی؟

۱۱تومن

فکر نکنم ربطی به پستونک خور بودن داشته باشه آخه اینو با لثه هاش میگیره 

مامانا چند بار برا دخترم تو قابلمه سوپ درست کردم  امروز تو زود پز درست مردم یعنی عالی شد خیلی خیلی خوشمزه شد  همشو خودم دارم میخورم  

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   
نمیدونستم من بهش سیب و آب پرتقال میدادم مرسی از اطلاعاتت😍😍😍

مرکبات زیر یه سال ممنوعه ممکنه خساسیت بدن.لیمو شیرین حساسیتش کمتره.... ولی دیروز بهداشت به من گفت اب سیب و اب هویج و اب گلابی دیگه میتونی بدی و همچنین موز 

دخترم23/07/1397 زمینی شد. 
مرکبات زیر یه سال ممنوعه ممکنه خساسیت بدن.لیمو شیرین حساسیتش کمتره.... ولی دیروز بهداشت به من گفت اب ...

اره درسته 

الان دخترت ۷ماهش شده اره؟؟؟

میوه زوده الان من ازدکترپرسیدم گفت ماه ۸اخراش بده 

راستی ۶تا۷ماه چقدزیادکرد؟؟

وخدایی که بشدت کافیست
2706