2733
2739
غذای سفره ک اصلش اریکسالگی ب بعده  ولی خوب توبچه هایی ک زودترشروع کردن یایکم بدغذان اشکال ندار ...

عزبرم ماکارانی را با گوشت چرخ کرده واسش درس میکنی یا مرغ؟؟

دخترم23/07/1397 زمینی شد. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه هاازپریروزتیناصداهابی ک درمیاروردخیلی شبیه حرف زدن بود امروزدیدم گفت آب  اینقدذوق کردم 😍 ...

نه رهام اولین کلمه ای که گفت آب بود 

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018
2728
غذای سفره ک اصلش اریکسالگی ب بعده  ولی خوب توبچه هایی ک زودترشروع کردن یایکم بدغذان اشکال ندار ...

وای گفتی ماهم خونه مامانم قورمه سبزی دادیم هلاکش بود 

دیشب رستوران دعوت بودیم من شام رهام رو توی شیشه کردم دادم سر میز بهش خورد سیر شد ظاهرا اما  بعد تا غذا اوردن حمله کرد مشت کرد برنج میخورد منم از گوشتش دهنش میزاشتم میگفت نام نام نام 😁😁😁 خلاصه که اگر از غذای سفره بدیم بنظرم‌بهتره خیلی 

بچه ها بهداشت به من گفت دور سر پسرت و وزن ش خوب نیست چی بهش بدم جون بگیره 

الکی گفتن من پسرم ۸ کیلو هست میگن خوبه بعد تو ۹ کیلو هست میگن کمه؟؟؟

مگه چنده؟؟ بهش نمیمد ریز باشه.شیر خشک میدی؟ اول اینکه شیر اولویت باشه.. بعد هم ماهیچه بده .کره و ...

منکه از ۵ ماهگی ماهیچه تو شیشه دادم تا الان اما ۸ کیلو هست چاق نمیشه از بس استفراغ کرده 

الان امروز بیسکویت دادم  ترسید عوق زد بالا آورد اخه بیسکویت که ترس نداره نمدونم چکارش کنم 

بچه ها کسی می‌دونه گوشت شتر مشکلی داره یا نه که بدیم به این فسقلیا؟چون ما گوشت چرخ کرده مون شتر بوده ...

عزیزم گوشت شتر از همه گوشتها خاصیتش کمتره و زیاد جون نمیده باز شتر مرغ باشه بهتره 

من بلدرچین گرفتم عالیه واسه بچه 

2738
بچه ها من شیرم کم شده دم نوش رازیانه دلستر گوشت شیر هرچی میخورم فایده نداره چکار کنم؟

منم همینمم عزیزدلم هیچی برام فایده نداره؛فقط یک شب پیتزا خوردم خوب بود تقریبا و ماکارونی یک مقدار ؛بقیه چیزا اصلا خوب

باران که ببارد تنها نخواهم بود 
عزیزم گوشت شتر از همه گوشتها خاصیتش کمتره و زیاد جون نمیده باز شتر مرغ باشه بهتره  من بلدرچین ...

بلدرچین چه جالب نمی‌دونستم باشه میگیرم براش مرسییی عزیزم

بلدرچین چه جالب نمی‌دونستم باشه میگیرم براش مرسییی عزیزم

فدات 

حالا بگو چه خاکی تو سر کنیم واسه شیر؟

ماگارونی خوبه جدی؟ پنیر پیتزا ؟

وای گفتی ماهم خونه مامانم قورمه سبزی دادیم هلاکش بود  دیشب رستوران دعوت بودیم من شام رهام رو ت ...

چه خووب که رهام میخوره خودش؛کارن اصلا هیچی رو دهن نمیکنه؛بنظرت مشکلی هس؟هرچی میدم دستش اصلا نمیبره سمت دهن.چیکار کنم ترغیب بشه؟؟؟

دکتر بمن گفت از ده ماهگی غذای سفره بدم البته بدون فلفل و اینا و کم نمک ؛ما خودمونم کم نمک میخوریم کلا.

منم همینمم عزیزدلم هیچی برام فایده نداره؛فقط یک شب پیتزا خوردم خوب بود تقریبا و ماکارونی یک مقدار ؛ب ...

من شوهرم فریزر رو پر بستنی میکرد واسه من تا میخوردم شیرم میریخت الان انگار نه انگار 

فدات  حالا بگو چه خاکی تو سر کنیم واسه شیر؟ ماگارونی خوبه جدی؟ پنیر پیتزا ؟

اره فکر میکنم توو پیتزا پنیرش زیاد می‌کنه شیرو؛دوستمم همینو میگه؛بخذا نمی‌دونم کارن که کلا از شش ماهگی تا الان یک کیلو اضافه کرده یعنی تو چهار ماه یک کیلو ؛لابذ شیرم کمه ؛صبحا الان دیگه بهش شیر هم نمیده باباش؛قبلا براش میزاشتم میداد؛الان ندارم که بزارم 

2706