2410
2553

بچه ها بهداشت به من گفت دور سر پسرت و وزن ش خوب نیست چی بهش بدم جون بگیره 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

بچه هاازپریروزتیناصداهابی ک درمیاروردخیلی شبیه حرف زدن بود

امروزدیدم گفت آب 

اینقدذوق کردم 😍😍😍ولی میگم ک 

اول نبایدبابامیگفت 🤔🤔🤔

وخدایی که بشدت کافیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها بهداشت به من گفت دور سر پسرت و وزن ش خوب نیست چی بهش بدم جون بگیره 

مگه چنده؟؟ بهش نمیمد ریز باشه.شیر خشک میدی؟

اول اینکه شیر اولویت باشه.. بعد هم ماهیچه بده .کره و روغن زیتون حتما تو غذاهاش باشه. تخم مرغ. موز ولی با وعده ها غذاییش فاصله داشته باشه که شکم پر کنه.ماهیچه تو شیشه جون میده به بچه.. فعلا اینا یادمه. 

دخترم23/07/1397 زمینی شد. 
بچه هاازپریروزتیناصداهابی ک درمیاروردخیلی شبیه حرف زدن بود امروزدیدم گفت آب  اینقدذوق کردم 😍 ...

الهی.. اره ادم کلی ذوق میکنه .

دختر من از هشت ماهکی بابا را میگفت ولی یه ماهیه دیگه نمیگه... حتما آب را بیشتر جلوش گفتی 😊

دخترم23/07/1397 زمینی شد. 
2720
الهی.. اره ادم کلی ذوق میکنه . دختر من از هشت ماهکی بابا را میگفت ولی یه ماهیه دیگه نمیگه... حتما آ ...

اده خیلی ذوق کردم 

اخه اب زیادمیخوره 😂😂😂😂

وخدایی که بشدت کافیست
مگه چنده؟؟ بهش نمیمد ریز باشه.شیر خشک میدی؟ اول اینکه شیر اولویت باشه.. بعد هم ماهیچه بده .کره و ...

وزنشم نه کیلو هست اعصابم خورده از هفت ماهگی همش دویست گرم اضاف کرده آره شیر خشک میخوره 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2714
وزنشم نه کیلو هست اعصابم خورده از هفت ماهگی همش دویست گرم اضاف کرده آره شیر خشک میخوره 

وزنش ک خوبه ۹گیلوکم نیست 

بزاوزن گیزی ماهیچه گوسفندی خوبه 

اگ مرغ هم میدی رون مرغ بده 

تخم مرغ میوه هامخصوصاموز

خرماتوش پسته خوردکن یاگردو

البته ابنوزیادنده ک گرمی نگیره  روبپاییزرفتیم اشکال نداره الان گرمه 

کته وخورشتم ک ارهرچی خودت میخوری بده بجزممنوعه ها 

وخدایی که بشدت کافیست

چشمم به تاپیک افتاد فقط اومدم پیشاپیش تولد یکسالگی نی نی های نازتونو تبریک بگم...ایشالله همیشه سالم و سلامت زیر سایه ی پدرمادراشون باشن...

من اگه خار میکاشتم تو زمین اینجوری عمرم و میریختم به پاش اون الان گل داده بود....
وزنش ک خوبه ۹گیلوکم نیست  بزاوزن گیزی ماهیچه گوسفندی خوبه  اگ مرغ هم میدی رون مرغ بده&nb ...

من هيچ خورشتي نميدم ميترسم واسه روغنشون واسه ادويه ها

فقط هرروز ماست و پلو ميدم😢دريا دوس داره ميخوره 

سوپ ك داخلش عدس نخودفرنگي سيب زميني برنج پياز گوشت يا مرغ هم هست ميدم بعضي وقتا هرروز بعضي وقتا ي روز درميون موز هم همينطور

فرني گاهي اوقات

كباب مرغ داشته باشيم له ميكنم ميدم..نون خودم ميدم كم كم بهش

فقط همينا

غذاي سفره رو شروع نكردم واسش.كمن؟ 

♥️🌊
من هيچ خورشتي نميدم ميترسم واسه روغنشون واسه ادويه ها فقط هرروز ماست و پلو ميدم😢دريا دوس داره ميخو ...

غذای سفره ک اصلش اریکسالگی ب بعده 

ولی خوب توبچه هایی ک زودترشروع کردن یایکم بدغذان اشکال نداره کمکم بدی 

من روغن زیتون میرنم درحدیفلشق توغذام 

بش میدم 

توغذاهایی ک رب وترشی داره یازیاده نمیدم فقط مرغ وگوشتشوک طعم گرفته بایکم ابشوبراش میریزم درکل خودم اهل ادویه نیستم بجرنمک ورردچوبه خیلی کم  یبارمامانم بش قورمه سبزی دادهمشوخوردتموم کردبارم میخواست ولی منم مثل شماجوجه کباب کنیم یابخارپزکنم بش میدم 

ماکارونی خیلی دوسداده خوشمزس درس کن واسش من خودم رب خونگی درس کردم براش یکم توماکادونی میزنم درحدی ک یکم ازسفیدی رشته کم بشه ن خیلی 

همون سوپی ک میدی همه چی توش هست  دیگ نیازبدنش تامین میشه 

فقط بعضی وقتایذره پیازرنده کن تفت بده باماهی بزاربپزه یکمم ابلیموبزن یذره حعفری بزن بعدکته بپزقاطی کن بده بخوره 

کته وخورشت اینطوری هم بده بزارعادت کنه کمکم ب طعمش گرچه این دیگ واس یسال ب بعدنیس الان میتونی بدی 

وخدایی که بشدت کافیست
2706